Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Меблі для дитячої кімнати

Меблі для дитячої кімнати

Дитяча кімната - одна з важливих частин життя Вашої дитини. Дізнайтесь як можна вирішити проблему підбору безпечних меблів для дитини.

Дитяча кімната — це власний маленький світ Вашої дитини, в якій вона проводить суттєву частку свого життя: вчиться ходити, грається, навчається, зустрічається зі своїми друзями, і в кінці-кінців розвивається. Стає зрозумілим, що її кімната повинна бути облаштована таким чином, щоб забезпечити їй здоровий всебічний розвиток. Насамперед, дитячі меблі повинні бути якомога більш ергономічними і безпечними для дитини. Але зі стрімкою зміною моди, дитячі меблі набувають все більшої функціоальності, поєднуючи в собі все більше різноманітних функцій, які не завжди є практичними і зручними для Вашої дитини. В цьому випадку батьки зачасту розпочининають замовляти дитячі меблі на замовлення, адже саме вони, зазвичай, продумані до всіх дрібниць, які необхідні дитині. Такі меблі завжди чудово впишуться в кімнату дитини, причому матимуть ту кількість тумбочок, шкафчиків, поличок і інших виробів, яка потрібна саме Вашій дитині, в різній кольоровій гаммі.

Важливою перевагою меблів на замовлення також є безпечність матеріалів, які мають бути натуральними, без токсичних добавок і шкідливих речовин, що можуть впливати на здоров'я дитини, якщо та захоче спробувати їх на смак. Вибираючи дитячі меблі, потрібно звернути увагу на регулювання їх по висоті по мірі зросління малюка. Дитячі меблі повинні бути веселими і барвистими, щоб створити гарний настрій, тому використовуйте яскраві фарби. Проте, для предметів меблів краще вибирати спокійні тони — блідо-блакитні, світло-рожеві або зелені. Як стверджують психологи, кричущі кольори негативно позначаються на психологічному стані і зорі дитини. Обов'язково враховуйте думку дитини щодо дитячих меблів. Якщо дитині вже є 3 роки, і вона уже ототожнює себе від інших, це означає що у неї вже розвинена самосвідомість, це перша ознака дорослішання вашого малюка. Спілкуйтеся з ним, прислухайтеся, пам'ятайте, що в своїй кімнаті дитина повинна відчувати себе не тільки комфортно, але і умиротворено, щоб сприяти хорошому фізичному розвитку і сприятливому емоційному настрою. Адже, саме дитині жити в цій кімнаті.

Зараз різноманітні компанії можуть запропонувати дизайн дитячої кімнати, який буде враховувати вік дитини, і підстроїти меблі так, щоб ті залишались не тільки красивою, але й корисною частиною кімнати Вашої дитини протягом багатьох років. Якщо ж у Вас немає можливості звернутись до спеціалістів, завжди можна знайти на різних інтернет-сайтах деякі готові рішення дизайн-проектів облаштування меблів і злегка переробити їх під свої вимоги.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас