Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Вчимо дитину вибирати одяг: поради батькам маленьких модників

Вчимо дитину вибирати одяг: поради батькам маленьких модників
 

Дорослішаючи, дітки починають відвойовувати свою незалежність. Проявляється це, звичайно ж, і в одязі. Від невідповідних один одному предметів гардеробу до дивних аксесуарів (наприклад, супергеройських шапочок або перук принцеси) – ми допоможемо вам пережити ці «війни стилю» з вашими маленькими модниками.

Якщо ви хоч раз виходили з дому з дитиною, одягненою в шапочку супергероя, сукню принцеси, або хоча б в різні шкарпетки, ви знаєте, як непросто буває змусити дітвору одягнутися по-людськи. І мова навіть не про те, щоб одяг був по сезону. Тому далі ми пропонуємо вам поради від експертів і матусь, яким вже вдалося виграти цю битву.

Предмети одягу та шкарпетки, які не підходять одне до одного

Ви можете скільки завгодно соромити дитину за одяг, який не поєднується між собою, або різні шкарпетки. Але справа в тому, що так ви проблему не вирішите. Дітки таким чином проявляють свою індивідуальність, креативність, експериментують. Такі модні експерименти не будуть тривати довго, і якщо дитині ніяк не шкодить її індивідуальний стиль, дайте їй свободу самовиражатися.

Війна через різницю в смаках

У маленьких діток зазвичай є улюблений одяг, але він обмежується одним-парою предметів гардеробу, в іншому малюк носить те, що мама купує. Але з віком дитина починає відвойовувати свою незалежність, і у неї з'являється своя думка на те, яким повинен бути її гардероб. Особливо дана проблема загострюється в магазинах під час шопінгу.

Експерти рекомендують ще перед шопінгом обговорити, що можна і чого не можна купувати. Тобто, пояснити дитині, які речі ви вважаєте прийнятними. А під час походу по магазинах, або вибираючи одяг на https://www.barbarris.com.ua/detskaja_odezhda, замість того, щоб говорити «Ти не можеш це носити», запропонуйте одяг, який ви згодні купити, і дайте вибрати з нього.

Постійні переодягання

У багатьох діток буває період, коли вони переодягаються по багато разів на день. В принципі, в цьому немає нічого поганого, крім нескінченного прання. Або ж це може стати проблемою, якщо через це чадо не встигає вчасно зібратися. Що можуть зробити батьки в цьому випадку?

Іноді, якщо вибір одягу дійсно великий, вибрати буває складно. Тому замість того, щоб давати дитині повну свободу вибору, запропонуйте їй обмежену кількість варіантів.

Незручні речі

Деяким діткам через чутливість шкіри одяг може приносити дискомфорт: колотися, чухатися і т.д. Також можуть тиснути або терти шви, сповзати або підскакувати штани і спідниці... З цієї причини змусити малюка носити ту чи іншу річ може бути досить складно. У цьому випадку просто відмовтеся від цього одягу. А наступного разу, купуючи одяг, візьміть дитину з собою і приміряйте річ перед покупкою.

Висновок

Ви повинні розуміти, що одяг, який вибирає дитина – це відображення того, що робиться у неї всередині. Зрозумійте, що дитина – не ваша маленька копія, а окрема особистість. Тому переступіть через власне его і дайте своїм маленьким модницям та модникам свободу самовиражатися. Якщо ви зможете це зробити, це подарує дитині ще й почуття впевненості в собі і своїх силах.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас