Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Батькам майбутніх винахідників (чи інноваторів)

Батькам майбутніх винахідників (чи інноваторів)
 

Не кожен стає успішним вченим, і не кожен успішний вчений стає винахідником, проте історія знає приклади багатьох геніїв, які змогли своїми винаходами змінити нашу планету. І ваша дитина не виняток, бо потенційний геній живе в кожному від народження. Ви можете переконатися в цьому прочитавши історію видатного вченого, який «відкрив» майбутнє більш ніж 50 років тому.

Сьогодні ім’ям Ніколи Тесли називається компанія, яка в прямому значенні слів створює майбутнє: електромобілі «Tesla» ще зовсім недавно вважалися фантастикою, тепер впевнено завойовують світ.

Змінний струм, бездротова передача енергії, флуоресцентне світло, електричний годинник, двигун на сонячній енергії, радіо, передбачення появи електрокарів, інтернету. Важко повірити, але за всіма цими відкриттями стоїть одна людина.

Нікола Тесла - один з найвидатніших учених і інженерів, його внесок до науки оцінюють на рівні з Леонардо да Вінчі, а його життя схоже на фантастичний роман. Це яскравий приклад вченого, який доводить, що нестандартне мислення може привести до найбільших змін у світі.

Життя Тесли це більше ніж біографія, це історія про те, як важливо знайти своє призначення і вірити в себе попри все, навіть якщо інші не вірять.

Ще з малечку наука стала для Тесли головним натхненням у житті. Вже в п’ять років він прагне літати за допомогою парасольки з даху, створює мотор, використовуючи травневих жуків, та дізнається про електрику від кота. Справа в тому, що Теслу зачаровували яскраві блакитні іскри в темряві, які «сипалися» з улюбленого кота Мачека, коли в темряві Тесла гладив його по густому хутру. Так він дізнався, що від тертя шерсть швидко електризується, на поверхні накопичується заряд, і, як наслідок, виникає іскра. За іронією долі, завдяки своєму улюбленцю, Тесла присвятив своє життя саме електриці. Ось так буває - достатньо погладити кота, щоб захопитися наукою і стати відомим на цілий світ.

З кожним роком експерименти Тесли ставали все масштабнішими. Тесла першим у світі створив неонову лампу, змінний струм, який ми використовуємо в наших домівках, радіо та багато іншого, що змінило наш світ назавжди.

Якби ми раптом захотіли забрати результати діяльності Тесли з сучасного життя і не використовувати їх, то завмерла би промисловість, наші трамваї, тролейбуси і електропоїзди зупинилися б, а в містах запанував би морок! Тому не будемо ставити такі досліди, а краще додамо світло в освіченість наших дітей корисними книжками.

Більше інформації про Ніколу Теслу можна знайти у книжці «Нікола Тесла. Видатні особистості для дітей»

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас