Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Спінер – іграшка, яка захопила світ

Спінер – іграшка, яка захопила світ
 

Спінер (вертушка, фіджет спіннер, англ. Fidget Spinner і Hand Spinner) - проста по конструкції, але неймовірно захоплююча іграшка. В кінці 2016 року бум спінерів накрив США, та так, що до кінця року школярам заборонили приносити спінери в школу.

Що таке спінер і як він працює?

Фіджет спінер являє собою гіроскоп - конструкцію з підшипником по центру і грузиками на кінцях. За рахунок такої конструкції він може крутитися досить довго, а з деякими дорогими видами підшипників до 5 хвилин! Можна довго крутити його в руках, заспокоюючись від приємної вібрації та спостерігання за його обертанням. Діти від них просто у захваті!
іграшка спінер

Якими бувають спіннери?

Форм і дизайнів спиннер існує багато. За формою бувають спіннери на дві, три і чотири лопаті, а також екзотичних форм. За матеріалом корпуса можна також розрізнити декілька видів – пластикові, гумові, металеві, дерев‘яні, а іноді навіть з менш популярних матеріалів як текстоліт або фторопласт.
іграшка спінер

Чи безпечний спінер для дитини?

Так, безпечний. Фіджет спиннер представляє собою монолітну конструкцію, дрібних деталей у нього немає, які дитина могла б проковтнути. Розбити або розламати корпус теж у дитини навряд чи вийде. Деякі мами бояться підшипників, щоб дитина не дістала і не проковтнула кульку, але дістати ці кульки без слюсарного інструменту вам навряд чи вдасться. Так що на питання «чи безпечний спінер для дитини» однозначно відповідь так.

Де купити спиннер в Україні?

Зараз на ринку величезна кількість спиннер, саморобних і фабричних, в основному в інтернет-магазинах. Так що рекомендую купити спиннер в Україні на перевірених сайтах, не в соцмережах і не на ОЛХ. Хоча можна пропробовать пошукати в торгових центрах вашого міста, якщо хочете купити дорого, але цієї ж миті. Автор рекомендує купити спінер тут.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас