Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Підбираємо спорт під тип темпераменту дитини

Підбираємо спорт під тип темпераменту дитини
 

У всіх дітей різні характери, особливості та можливості. А є батьки, у яких свої бажання по відношенню до дітей. Іноді мами і тата хочуть, щоб їхнє чадо займалося спортом. На практиці потім виходить так, що дитині важко дається, наприклад, карате. Але дорослі не завжди слухають дітей і продовжують відводити їх на ненависні тренування. Тут би якраз згадати про той самий темперамент. Але не всі знають, що це таке і як ним вміло користуватися. Тому, почнемо по порядку.

Темперамент – це емоційна реакція на подію. Наприклад, у малюка забрали іграшку в пісочниці. Один почне плакати, другий вступить в бій, третій розвернеться і піде, не сказавши нікому ані слова, четвертий забере щось натомість у кривдника. Особливо темперамент помітний в спорті.

Як же вибрати саме той напрямок, щоб і батьки, і діти були задоволені? Зараз все дізнаєтеся.

• Холерики. Це справжні активісти. Вони люблять динаміку, азарт і командні ігри. Адже тут вони стають лідерами і ведуть за собою всіх. Їм підійдуть: футбол, гімнастика, стрільба, вітрильний спорт і аеробіка.

• Сангвініки. Це досить добродушні і спокійні діти. У них мозок швидко думає, і вони знаходять моментально рішення в складних, і не тільки ситуаціях. Взагалі не конфліктні, але азартні. У команді швидко знаходять з усіма спільну мову і легко долають всі конфлікти. Їм підійде: альпінізм, фехтування, синхронне плавання, футбол, гірські лижі.

• Флегматик. Повільний, спокійний і зосереджений тип темпераменту. Ці діти можуть робити одну і ту саму дію кілька разів і кожен день. Люблять складні, багатоходові завдання. Шахи для них ідеальні. А ще вони дуже цілеспрямовані і мають сильну волю до перемоги. Для них підходить: біг на довгі дистанції, велосипедний спорт, футбол.

• Меланхоліки. Ці діти рідко займаються будь-яким спортом. Вони більше за інших апатичні, спокійні і врівноважені. Та все ж для них є заняття: шахи, йога, ходьба і стрільба.

Сподіваємося дана шпаргалка допоможе вам приймати ваших дітей і направити в потрібне русло енергію.

З повагою, дитячий клуб Champion Kids

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас