Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Спортивний комбінезон для дівчинки хорошої якості за доступною ціною

Спортивний комбінезон для дівчинки хорошої якості за доступною ціною

Який одяг купити своїй доньці, щоб вона залишилася задоволена? Де придбати якісні товари? Як отримати бажане і вкластися в сімейний бюджет? Зверніться до вітчизняного виробника одягу для всієї родини ТМ TIMBO. Тут вам запропонують сукні та костюми на кожен день, шкільну форму і спортивні комбінезони для дівчаток, хлопчиків і їхніх мам. Широкий асортимент продукції допоможе зробити правильний вибір.

Заходьте на офіційний сайт виробника, запросіть свою доньку і виберіть вподобану модель. Обговоріть з нею всі «за» і «проти». Від спільного вибору тільки зміцнитися зв'язок між матір'ю і дитиною. Робіть правильну покупку, за яку донька вам подякує.

Спортивні комбінезони для дівчаток в Україні ТМ TIMBO

Батьки підходять до покупки дитячого одягу виважено і обдумано. Багато в чому здоров'я малюків залежить від того, у що вони одягнені. Велика увага приділяється матеріалу і технології пошиття. До одягу для занять фізкультурою пред'являються підвищені вимоги. Хоча тривалість уроку всього 40 хв, але за цей час учні отримують велике фізичне навантаження. Важливо, щоб в цей період їхній організм функціонував правильно. Головні вимоги до дитячих спортивних комбінезонів:
  • якість матеріалу і пошиття;
  • практичність, тривалість носіння;
  • комфорт дитини;
  • краса.
Найкращі тканини для пошиття спортивного одягу – натуральні: бавовна, льон, вовна. Можуть бути присутні невеликі відсотки синтетичних матеріалів. Штучні нитки підвищують міцність виробів і подовжують термін їх носіння.

Спортивні комбінезони, пропоновані в інтернет-магазині TIMBO, повністю відповідають цим вимогам. Матеріал пошиття – 100% бавовна. Наприклад, модель STORM – красива, зручна, виконана з «дихаючої» тканини. Нарядні вироби, виготовлені з велюру, підійдуть не тільки для спорту, але і для відпочинку. У комбінезоні WINX малятко буде нарядно виглядати під час спільного сімейного відпочинку на природі або в туристичній поїздці. Дизайн комбінезонів продуманий до дрібниць. Для збереження цінних речей усі моделі з кишенями. Рятує від негоди капюшон.

Спортивний комбінезон на дівчинку в інтернет-магазині TIMBO

Перед тим, як купити спортивний комбінезон на дівчинку в інтернет-магазині TIMBO, потрібно визначитися з розміром. Для зручності покупців біля фотографії виробу, крім опису моделі і складу тканини, приведена розмірна сітка. Батькам потрібно знати тільки зріст дитини, решту вже розрахували закрійники. Якщо ви згодні з усіма параметрами, то сміливо робіть замовлення. У разі виникнення сумнівів – краще здзвоніться з менеджерами та отримайте відповіді на всі питання.

При виборі одягу варто враховувати, що дитина виросте. Звичайно, дизайнери передбачили цю «особливість» дітей. Рукава і штани на широких манжетах, які в разі потреби можна загорнути. Однак, не варто купувати товари «на виріст». Дитині зараз має бути комфортно бігати і стрибати.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас