Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Як вибрати дитяче двоярусне ліжко

Як вибрати дитяче двоярусне ліжко

Двоярусні ліжка – прекрасне рішення для дитячої кімнати. Вони значно економлять простір, та й дітлахам подобається на них спати. Та ось вибір такого ліжка для дітей (його тип, розмір, дизайн) – не така проста справа, як може здатися на перший погляд. Двох'ярусне ліжко має бути безпечним, міцним і подобатися малечі – як же вибрати таке? Наші поради мають допомогти вам!

Для початку виміряйте кімнату

Перш ніж ви почнете вибирати ліжечко за зовнішнім виглядом, виміряйте кімнату і вирішіть, де ви збираєтеся його ставити. Це допоможе визначитися з розмірами і типом двох'ярусного ліжка і значно звузить вибір. Однак не забудьте відразу врахувати, що через аксесуари (бортики, сходи) ліжко займе трохи більше простору, ніж просто вказаний розмір спального місця.

Оберіть тип ліжка

Незважаючи на те, що багато хто думає, що всі двоярусні ліжка однакові, сучасні виробники меблів представляють їх в дійсно колосальній різноманітності. Залежно від наявного вільного простору, планування кімнати і задуманого дизайну, ви можете вибирати з простих двоповерхових ліжок і комплексних рішень з вбудованими шафами або ящиками, вбудованих і окремо розташованих ліжок, з паралельним або перпендикулярним розташуванням спальних місць і т.д. Вирішивши, яка саме модель вам потрібна, ви також значно спростите собі процес вибору.

Визначтеся, що для вас важливо в дизайні ліжка

Різні двоярусні ліжка мають свої переваги і недоліки. Подумайте, чи хочете ви просте мінімалістичне ліжко, або щось з додатковим простором для зберігання дитячих речей, можливо, щось стилізоване під плановану тематику інтер'єру дитячої кімнати?

Переконайтеся, що ліжко відповідає віку дітей

Залежно від того, наскільки дорослі або маленькі у вас дітки, ви повинні звертати увагу не тільки на розміри спальних місць двох'ярусної ліжка, але і на заходи безпеки. По-перше, на верхньому ліжку завжди має спати старша дитина, бажано шкільного віку, так як дошкільнятам може бути важко (і небезпечно) забиратися на «другий поверх». Також верхній ярус обов'язково повинен бути оснащений бортиками, які забезпечать безпеку дитини під час сну.

Також переконайтеся, що ліжко досить міцне

Так, дітки такі маленькі і тендітні... Але в той же час вони – такі непосиди, і далеко не завжди поводяться акуратно. Тому всі меблі в дитячій кімнаті мають бути міцними і зносостійкими. Краще, якщо двох'ярусне ліжко буде виконане з натурального дерева. А коли його зберуть і встановлять в кімнаті малюків, влаштуйте йому тест на міцність – спробуйте його розхитати і подивіться, чи дійсно воно витримає активні ігри вашої дітвори.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас