Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Купуємо шкільну форму: які є варіанти?

Купуємо шкільну форму: які є варіанти?

Щоб зібрати дитину в школу, потрібно витратити чимало часу, сил і головне грошей, тому багато батьків починають планувати збори в школу ще з весни або початку літа, щоб хоч трохи полегшити цю часом непосильну ношу для сімейного бюджету. Однією з найбільших статей витрат в цьому плані є придбання шкільної форми. Де, що купувати і які взагалі є варіанти у сучасних батьків школярів?

Що являє собою сучасна шкільна форма?

Більшість шкіл в нашій країні не має чітко вираженої форми, і керівництва навчальних закладів користуються рекомендацією уряду про те, що дитина повинна носити шкільну форму. У цьому випадку, як правило, не замовляють пошиття шкільної форми встановленого зразка, а кожні батьки самостійно вибирають одяг для школяра – придбавають на шкільних ярмарках і базарах або в інтернет-магазинах. Наприклад, на https://detochka.com.ua/catalog/shkolnaya-forma/ представлений дуже великий вибір шкільного одягу хорошої якості для дітей будь-якого віку.

А які взагалі є варіанти?

Інтернет магазин

Купувати форму в інтернет-магазинах значно вигідніше, ніж на шкільних ринках або в магазинах, проте багатьох батьків бентежить відсутність можливості приміряти покупку. Справедливості заради варто сказати, що цим «відрізняються» не тільки магазини в мережі, але і деякі рітейл точки в торгових центрах або на ринку. Не варто йти на поводу у недобросовісних продавців і купувати «кота в мішку». Купуйте одяг для навчання тільки в перевірених місцях – там, де ви або ваші знайомі вже неодноразово замовляли, де працюють досвідчені менеджери, здатні грамотно проконсультувати і допомогти зробити правильний вибір, і там, де в разі браку або якщо не підійшов розмір або фасон, ви гарантовано і без проблем зможете повернути товар. Сьогодні в мережі можна знайти як інтернет-магазини від виробників, замовивши форму за дуже доступною ціною і хорошої якості, так і просто магазини, що продають форму.

Європейські стоки

З недавніх пір з'явилася ще одна цікава можливість – придбати форму в стоці, європейської якості. Мова йде не про секонд-хенди. Батьки, які вже випробували цей варіант, стверджують, що ця форма набагато якісніша, приємніша на дотик і носиться на порядок довше, але знайти відповідний комплект іноді буває досить складно.

Пошиття форми

Ще один варіант – шити форму на замовлення. Якщо шити костюм самостійно, то такий виріб обійдеться в чималу суму. А з огляду на те, як швидко ростуть діти, таке вкладення навряд чи виправдано, так як ваша дитина напевно навіть не встигне її зносити (хіба що залишити запас тканини на рукавах і внизу штанів, щоб можна було подовжити вироби в разі необхідності). Щоб здешевити індивідуальне пошиття форми, багато батьківських комітетів пропонують зшити форму відразу на весь клас - таке рішення значно знизить вартість кожного окремого виробу і, до того ж, всі діти виглядатимуть однаково, незалежно від статусу і рівня достатку батьків.

Є й інший варіант – можна і зовсім відмовитися від форми. Зрештою, той самий указ президента про запровадження шкільної форми лише рекомендує, а не наказує школярам носити форму. І навіть якщо ваша дитина принципово відмовиться її носити, жоден вчитель не має права не допустити її до занять або вигнати дитину з уроку, так як це суперечить Конституції України і Міжнародній конвенції про захист прав дітей. Тому погоджуватися чи ні з «рекомендаціями» школи, вирішувати тільки вам!

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас