Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Все, що варто врахувати при виборі ліжечка для немовляти

Все, що варто врахувати при виборі ліжечка для немовляти
 

Це одна з найбільших і найважливіших покупок для малюка і, звичайно ж, ви хочете зробити правильний вибір. Від заходів безпеки до дизайну дитячого ліжечка – тут потрібно врахувати дійсно багато всього. Що ж недосвідченій майбутній мамі вибрати те саме ліжечко?

Це одна з найбільших і найважливіших покупок для малюка і, звичайно ж, ви хочете зробити правильний вибір. Від заходів безпеки до дизайну дитячого ліжечка – тут потрібно врахувати дійсно багато всього. Що ж недосвідченій майбутній мамі вибрати те саме ліжечко?

Безпека перш за все

Звичайно, зовнішній вигляд ліжечка для немовляти має значення, але не настільки важливе, як його безпека. Щоб забезпечити її, ви повинні вибирати ліжечко відповідно до наступних критеріїв:

• Планки і кутові стійки повинні бути розташовані не далі 6 см одна від одної.

• Куточки не повинні бути гострими.

• Всі детальки повинні бути міцно закріплені: нічого не повинно стирчати або хитатися.

• На ліжечку не повинно бути потрісканої або облізлої фарби, яку малюк може захотіти спробувати на смак.

• Не рекомендується купувати ліжечка з бічною стінкою, що опускається або різьбленим узголів'ям.

• Не купуйте антикварні дитячі ліжечка і ті, яким більше 10 років. Так, виглядають вони шикарно, проте вони не відповідають сучасним стандартам безпеки.

Види дитячих ліжечок

Дитячі ліжечка поділяються на два основних види, і яке саме вибрати, залежить від ваших подальших планів.

Стандартні: Ці ліжечка можуть мати регульовані по висоті стінки, щоб вам було простіше діставати дитину з ліжечка (не плутайте їх з ліжечками з боковушками, що опускаються). Якісне стандартне ліжечко – хороший вибір, якщо ви в найближчі пару років плануєте ще одну дитину.

Ліжечка-трансформери: Таке ліжечко буде рости разом з дитиною, деякі з них можуть служити навіть до підліткового віку. Це гарне вкладення, якщо ви більше не плануєте дітей і хочете купити ліжко, яке прослужить довгі роки.

Інші корисні властивості

Металева підтримка матраца: вона витримає навантаження (як, наприклад, стрибаючу дитину) краще, ніж дерев'яна.

Регульована висота матраца: дно ліжечка можна буде опускати в міру дорослішання малюка.

Колеса: звичайно ж, з блокуванням, але з ними ви зможете легко пересувати ліжечко.

Форма ліжечка: врахуйте, що підібрати матрац і постільну білизну для овального або іншого нестандартного ліжечка буде досить складно.

Ще декілька корисних порад

• Якщо дитяча малогабаритна, вибирайте ліжечко з додатковими відділеннями для зберігання речей.

• Не купуйте захист на ліжечко, подушки і пледи, які роблять спальне місце малюка «затишнішим» - все це збільшує ризик СРДС і задушення.

• Не користуйтеся матрасиком від попередньої дитини. Мало того, що в ньому можуть бути бактерії і грибок від попереднього використання, матраци також стають м'якшими з часом, що збільшує ризик СРДС.

• Вирушаючи в магазин дитячих меблів, візьміть з собою рулетку, щоб заміряти відстані між рейками (для безпеки дитини) і загальний розмір ліжечка, щоб воно точно вписалося в місце, виділене під нього в дитячій.

У пошуках ідеального дитячого ліжечка, неодмінно загляньте в меблевий інтернет-магазин moyamebel.com.ua. Тут ви зможете купити і стандартні ліжечка для немовлят, і трансформери, і багатофункціональні моделі зі місткими ящиками для зберігання дитячих речей. Тут дійсно є, з чого вибрати, а ціни на дитячі ліжечка вас приємно здивують!

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас