Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Ранній розвиток малюка: 5 порад мамі

Ранній розвиток малюка: 5 порад мамі
 

Тема раннього розвитку завжди була і буде актуальною. Адже з кожним роком відбувається модифікація старих методик, поява нових. Ось тільки що робити батькам з цим усім – не дуже-то і зрозуміло. Проте ми підготували для вас 5 порад, які точно все розставлять на свої місця.

1. Свободу без насильства. Нехай малюк і маленький, але вже має свої бажання і інтереси. Тому не змушуйте його все робити по-своєму.

2. Думка дитини теж важлива для вас. Демонструйте це кожного разу. Подивилися мультик – запитайте, що йому там сподобалося. Хочете вибрати щось на вечерю, поцікавтеся думкою крихітки. Нехай дитина усвідомлює свою значимість. Тільки тут є одне але – не критикуйте думку малюка. Він не повинен бояться відкриватися вам.

3. Самостійність. Цьому треба вчити з народження: аналізувати, робити висновки, приймати рішення. Нехай в зовсім незначних речах спочатку. Але це згодом допоможе бути самостійною і впевненою у собі людиною.

4. Помилки – це також нормально, як і процес навчання. Тому не варто лаяти і критикувати малюка. Потрібно просто підтримати і допомогти зробити крок вперед.

5. Чого ти хочеш? Наше покоління дорослих людей дуже забите. Ми самі не знаємо, чого хочемо. Ми не чуємо себе, свої справжні бажання. Нас просто не навчили, як це робити. Зате наших дітей ми просто зобов'язані змусити поставити собі питання «А чого я хочу», «А як я до цього ставлюся?», «А мені це подобається?». Тоді не буде проблем з переїданням, сублімацеєю і ненависною роботою.

Процес навчання потрібно починати з вагітності. Мамочка може хотіти малювати. І не важливо, що до цього вона ніколи цього не робила. Може слухати красиві твори музики, милуватися шедеврами живопису і бути в гармонії з собою. Після появи завдання батьків – це турбота, увага і любов

Любіть своїх дітей і проводьте частіше з ними свій час.

З повагою, дитячий клуб Champion Kids

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас