Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Як і з чим носити срібло?

Як і з чим носити срібло?
 

Які кольори краще підходять до срібла? Як підібрати срібні прикраси під наряд? На ці та інші схожі питання відповісти не так вже й просто. Хтось скаже, що складно вибрати, з чим носити срібло, інші ж вважають, що носити його можна, з чим завгодно. Але ані те, ані інше насправді – не так. Насправді ж все це – в основному справа смаку і особистих переваг. Ну а ми поговоримо про головні правила, що стосуються срібних прикрас.

Стиль і дизайн прикраси

Почнемо з головного правила, що стосується буквально всіх прикрас: чим складніше наряд (візерунки, фасон, декор), тим простішою має бути прикраса. Інакше ви ризикуєте «перевантажити» образ. Також сміливо можна сказати, що зі сріблом краще не одягати кольорове вбрання, так як воно не доповнить срібло, а затьмарить його. Тобто ідеально срібло підійде під класичний стриманий одяг, виконаний в одному кольорі або з блочним забарвленням – він зробить простий (діловий або casual) образ більш вишуканим і жіночним, не привертаючи зайвої уваги.

А можливо, ви не знаєте, як носити срібло, тому що у вас просто немає потрібних прикрас під кожен з образів? Поповнити свою колекцію сильними підвісками, браслетами, сережками і кільцями ви зможете в інтернет-магазині https://silvers.com.ua/, де представлені як окремі предмети прикрас, так і красиві комплекти. А на окрему увагу заслуговують прикраси Pandora, які давно стали класикою і цінуються не менше золотих виробів.

Які кольори пасують до срібла?

Як правило, срібло найкраще пасує до чорного одягу, але також воно чудово поєднується з сірими і білими речами. А взагалі, скоріше треба звертати увагу на відтінки, а не на кольори. Ідеально підійдуть відтінки, які добре контрастують з сріблом, як чорний, на тлі якого воно буквально сяє. З чорним одягом ви можете носити будь-які срібні прикраси, і вони будуть якомога більш доречні. З білими і сірими речами рекомендується носити великі, помітні срібні прикраси, а якщо вам такі не подобаються, то кілька тоненьких прикрас, одягнутих одночасно, будуть також виглядати дуже стильно – взагалі, тут складно переборщити!

Також дуже красиво виглядає срібло з темним і яскравим синім – ці насичені відтінки є прекрасним фоном для срібних прикрас. Те ж саме можна сказати і про теплі відтінки бузкового і бордового. Звичайно ж, все це більше зимові кольори, та й саме срібло скоріше актуальне взимку через свій «холодний» колір. Звідси наступне питання...

Як носити срібло влітку?

Білий колір актуальний як взимку, так і влітку, тому ви сміливо можете носити срібло з білим одягом цілий рік.

А ось що важливо знати, так це, які кольори не підійдуть до срібла:

- Не поєднуйте срібні прикраси з одягом пастельних відтінків, особливо з блідими бузковим, зеленим і рожевим. Срібло просто загубиться на такому тлі.

- Також срібна прикраса буде виглядати тьмяно або загубиться на занадто яскравому тлі, тому уникайте яскравих зелених і жовтих кольорів в одязі (вони просто «з'їдять» срібло).

Зі світлих холодних відтінків зі сріблом добре виглядають лише персиковий, рожевий і ванільний жовтий – взагалі, відтінки, які знаходяться десь між пастельними і яскравими.

Просто будьте собою!

Найбільш же важливо те, навіть з огляду на все вищесказане, щоб вам було комфортно в обраному вбранні. Користуйтеся нашими порадами, експериментуйте і носіть срібло з задоволенням!

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас