Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Як заощадити на харчуванні під час подорожі

Як заощадити на харчуванні під час подорожі
 

Безумовно, харчування – одна з основних статей витрат у мандрівці, незалежно від того, де саме ви проводите свою відпустку. Звичайно ж, відпочиваючи, хочеться і поїсти смачно, і не «пропалити дірку в кишені». Правильний підхід до цього питання допоможе не тільки заощадити на харчуванні, а й по-справжньому насолодитися кожним вашим походом в ресторан або кафе.

Почнемо з того, що повністю харчуватися стравами, приготованими самостійно – нудно для подорожі. Тому без ресторанів і кафе ніяк не обійтися. Але якщо ви обмежите походи по таким закладам до разу на день, вже значно заощадите. Ну а якщо ще й будете вибирати їх заздалегідь і з розумом, зможете і поїсти за демократичну суму, і по-справжньому насолодитися вечерею. Отже, спочатку...

Як заощадити на харчуванні в подорожі

Вибираємо ресторан в незнайомому місті

Давайте зізнаємося, відвідування нових місць, включаючи ресторани і кафе – одна з найцікавіших частин подорожі. Але щоб вони не підірвали ваш бюджет, уникайте суто туристичних місць. Якщо ви подорожуєте по Україні, встановіть на смартфон додаток Tomato, який можна завантажити на сайті https://tomato.ua/, і вибирайте заклади на власний розсуд, отримуючи достовірну інформацію і відгуки відвідувачів. Для закордонних міст також є подібні додатки.

Крім того, можна почитати блоги мандрівників і вибрати щось із того, що радять вони. Але, в будь-якому випадку, плануйте похід в заклад заздалегідь, а не шукайте, де поїсти, на ходу, коли ви вже дуже голодні.

Полюйте за знижками і купонами

Часто ресторани і кафе пропонують знижки в певний час доби або дні тижня або ж купони на знижку при відвідуванні, які можна знайти на спеціальних сервісах. Найпростіший спосіб – забийте в пошуковику назву міста + знижки ресторанів і подивіться, чи знайдуться такі. Також відвідайте агрегатори купонів і знижок і пошукайте цікаві заклади серед наявних пропозицій.

В інший час купуйте продукти і готуйте самостійно

Продукти в супермаркетах і на ринках завжди дешевші за ресторанну їжу. Тому намагайтеся харчуватися саме власною приготовленою їжею. Просто заздалегідь візьміть з собою столові прибори, і ви з легкістю зможете змайструвати перекус у себе в номері (не кажучи вже про квартиру навіть з мінімальною кухнею).

Ну а якщо ви страждаєте вибором між готелем і орендованою квартирою, зробіть вибір на користь останньої (якщо різниця в ціні мало відчутна), адже ви зможете готувати собі, коли завгодно і що завгодно, значно заощадивши бюджет поїздки!

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас