Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Весільна флористика: 9 порад для молодят

Весільна флористика: 9 порад для молодят
 

Вибір квітів для букета нареченої і прикрашання весілля – така ж сама відповідальна справа, як і пошук весільної сукні або ресторану для проведення торжества. Потрібно знайти флориста, якому ви зможете довіряти, придумати найкрасивіший букет, вибрати квіти в залежності від пори року і т.д. Як здійснити це все – підказують професійні флористи.

Почніть думати про весільну флористику заздалегідь

До цього питання потрібно поставитися дійсно серйозно, адже якщо залишити його на останній момент, всі хороші флористи можуть бути вже зайняті. А якщо мова йде не тільки про букет нареченої і бутоньєрку нареченого, але і про прикрашання самого весілля, то ви повинні розуміти, що це справа трудомістка, через що флористи не беруть більше одного весілля на призначену дату. Тому, як тільки ви призначите дату весілля, виберете місце її проведення і сукню, відразу ж починайте шукати флориста.

Виберіть флориста

Шукаючи підрядників для свого весілля, завжди краще починати з рекомендацій. Розпитайте у друзів, кого вони наймали для свого весілля, походіть по спеціальним весільним сервісам з реальними відгуками, просто пошукайте в інтернеті, можливо, вам сподобається якась студія, наприклад, флористичний магазин Флорес Шоп, що пропонує повний спектр послуг з флористичного декору весіль.

Призначте зустріч

Познайомтеся з флористом особисто, озвучте йому свої побажання, розкажіть, яким бачите своє весілля. Чим більше інформації ви дасте фахівцеві, тим краще він зможе виконати свою роботу. Обов'язково ознайомтеся з портфоліо флориста або студії.

Пошукайте натхнення

Добре, якщо ви пошукаєте фото з квітковим декором весілля і букетами наречених, які вам подобаються. Також продумайте колірну гамму весілля, адже вона також дуже впливає на вибір квітів і флористичний декор.

Чітко обговоріть фінансову сторону питання

Не дивуйтеся, якщо флорист запитає вас про те, на яку суму ви розраховуєте. Це дуже важливо, адже вам потрібно вкластися в бюджет весілля, а фахівцеві – зробити максимум за ці гроші.

Орієнтуйтеся на пору року

Вибирайте квіти для весілля в залежності від того, на яку пору року призначено торжество. Таким чином, ви зможете вибрати найбільш доречні для цієї пори року квіткові композиції, та ще й заощадити. Наприклад, для весни відмінно підійдуть витончені фрезії або тюльпани, для літа – яскраві соняшники, для осені – жоржини, для зими – білі або насичені червоні троянди.

Врахуйте і тематику весілля

З нею потрібно визначитися в першу чергу, адже навколо обраної тематики буде будуватися все інше. Це може бути як просто ваш улюблений колір, так і пора року, напрям у музиці, класичний або сільський стиль і т.д. Від таких акцентів і буде відштовхуватися ваш флорист, складаючи весільні квіткові композиції.

Врахуйте дизайн своєї весільної сукні

Ви обов'язково повинні думати про свою сукню, вибираючи дизайн букета нареченої, адже вони пов'язані безпосередньо. Тому одним з перших питань, які задасть вам флорист, може бути і фасон вашої весільної сукні. Залежно від нього флорист запропонує вам кілька варіантів, які будуть найкраще поєднуватися з вашим образом.

Тренди, тренди і ще раз тренди

Кожен сезон зустрічає нас новими модними віяннями, і весільна мода – не виняток. Вона підказує нам, які кольори для весілля краще вибрати, допомагає визначитися з тематикою, нарядами нареченого і нареченої і, звичайно ж, з оформленням урочистості, в тому числі і флористичним декором. Якщо ви розгубилися у виборі, зверніть увагу на модні весільні тренди, можливо, один з них прийдеться вам до душі!

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас