Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Ідеї осінніх ігор і розваг з дітьми на вулиці

Ідеї осінніх ігор і розваг з дітьми на вулиці
 

Осінь – ще не привід засмучуватися і ховатися по домівках. Адже саме в найближчі пару місяців можна встигнути зробити стільки цікавого. Осінні прогулянки і розваги на свіжому повітрі будуть неймовірно корисні для вашої малечі, так що одягайтеся по погоді, і вперед!

Стрибки по калюжах

Так, навряд чи ви, як батьки, зрадієте таким іграм дитини. Але згадайте самі, як це весело! Ми дуже сильно захищаємо сучасних дітей від подібних активностей, хоча насправді малюкові лише потрібні резинові чобітки, непромокальні штанці і дощовик. Як бачите, це не проблема. Та й дорослим не завадить трошки впасти в дитинство і пострибати по калюжах. А після можна прийти додому, переодягнутися і випити гарячого какао з мармеллоу. Повірте, ваше чадо буде в захваті від такої прогулянки.

Біг з перешкодами

Якщо у вас приватний будинок або двір з дитячим майданчиком, ви можете спорудити для дітвори веселу трасу з перешкодами з підручних матеріалів. Маленькі насипні гірки, намальовані на асфальті «класики», які потрібно прострибати, розкладені гімнастичні обручі, в кожен з яких потрібно наступити і т.д. А завершується нехай траса великою купою зібраного опалого листя, в яку можна пірнути з розгону. Така естафета – це неймовірно веселий активний відпочинок з величезною користю для кожної дитини.

Збір осіннього листя

Ну хто ж не любить опале осіннє листя? У нього можна падати, шарудіти по ньому ногами, а ще з нього можна робити найрізноманітніші поробки. Гру зі збором осіннього листя можна провести двома способами. Для активної прогулянки – влаштувати змагання, хто збере більшу купу за певний час. Для спокійної прогулянки – збирати тільки найкрасивіше листя в парку, а також пошукати жолуді, каштани, шишки, горіхи... все, що згодиться для осінніх поробок з дитиною.

Тематичні прогулянки

Ви можете відправитися в парк і поспостерігати за птахами і тваринами, які готуються до холодів. При цьому розповісти дитині якомога більше про осінь. А можна пройтися і по найближчих околицях, зігравши, наприклад, в гру «полювання за кольором». Вибираєте ще вдома один колір і шукаєте його по дорозі – нехай дитина дивиться уважно і називає всі предмети даного кольору. А щоб було ще цікавіше, ви можете сфотографувати на камеру телефону всі «знахідки». Ви можете придумати будь-яку тему прогулянки і зробити цією темою все, що завгодно. Справа тільки у вашій фантазії.

Звичайна прогулянка з теплим какао

Можна і зовсім нічого не вигадувати, а просто взяти з собою в термос трохи гарячого какао або купити його по дорозі. Просто гуляйте, спілкуйтеся, обговорюйте все, що бачите, і насолоджуйтеся при цьому ароматною осінню і смачним теплим напоєм.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас