Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Як вибрати і зібрати свій унікальний браслет Pandora?

Як вибрати і зібрати свій унікальний браслет Pandora?
 

Кожна з нас унікальна, індивідуальна, має свої смаки і погляди на життя, і цю індивідуальність можна виразити, зібравши свій, такий же унікальний, браслетик Pandora. Краса цих прикрас якраз і полягає в тому, що кожна з них виходить особливою і неповторною, як і її власниця. Ви можете вибирати золото, срібло, різні кольори емалі і каміння, і все це комбінувати в одній прикрасі, створюючи її на свій власний мотив. Але з чого почати, якщо ви ще новачок і тільки збираєтеся купити свій браслетик і перші шарми до нього?

Метал, тканина чи шкіра?

Перше, що вам потрібно зробити – це вибрати матеріал самого браслетика. Пандора пропонує дійсно величезний вибір: срібло, шкіра, тканина, зі срібним покриттям, золото, з золотим покриттям, нержавіюча сталь. Або ж ви навіть можете скомбінувати декілька матеріалів.

Ви носите переважно золото або срібло? Якщо так, то вам варто вибрати браслетик, виконаний в одному з цих металів. Або, можливо, вам подобається щось яскравіше? В цьому випадку віддайте перевагу шкіряним або тряпчаним браслетам – ті, і інші продаються в самих різних кольорах. А якщо ви – запекла любителька рожевого кольору, у Пандори і для вас знайдеться окрема супер жіночна лінійка прикрас.

Чи можна вибрати тип застібки?

Звичайно, можна і це. Як тільки ви оберете сам браслет-основу, вам потрібно буде визначитися із застібкою, з якою вам буде найлегше працювати. У браслетів Pandora є два типи застібок: «barrel» (бочонок) і «lobster» (лобстер). Застібка-бочонок – це механізм з двох деталей, одна з яких вкручується в іншу; «лобстер» же замикається з двох сторін (подібно клешні) і, як правило, її застібають двома руками.

Вибираємо підвіски: продумайте тематику

У колекції Pandora близько 1000 підвісок (включаючи і ті, які більше не виробляються), тому вибрати всього кілька з них для свого браслета може бути складно. Особливо, зважаючи на те, що є ще мільйони неоригінальних шармів «під Пандору», якими ви можете доповнити свою прикрасу. Щоб звузити вибір, подумайте, в якому стилі або тематиці ви хотіли б оформити свій браслетик.

Наприклад, це може бути браслет на тему сім'ї – з картинками, буквами або дорогоцінними каменями, пов'язаними з кожним із членів родини. Або ж ваш браслет може символізувати одну з пір року; наприклад, для осені вибирайте червоні, помаранчеві та бурштинові бусинки і підвіски. А взагалі, звичайно, можна зібрати чотири колекції підвісок для кожної з пір року.

А, можливо, ви любите подорожувати? Тоді ваш браслет може бути прикрашений шармами у формі літака, Ейфелевої Вежі й інших пам'яток. Або, якщо ви захоплюєтеся спортом, у Пандори знайдуться стильні намистини і шармики для вашого хобі.

Останні штрихи

Вибираючи намистини і шарми для свого браслета Pandora, враховуйте колір і дизайн самого браслета і вже наявних підвісок. Також обов'язково використовуйте роздільники, щоб намистини не терлися і не стукали одна об одну, інакше вони будуть зношуватися набагато швидше.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас