Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

А ви показуєте діафільми своїм дітям?

А ви показуєте діафільми своїм дітям?
 

Пам'ятаєте ці чарівні моменти, коли вся родина збиралася в одній кімнаті, гасилося світло і всі з величезним інтересом дивилися діафільми? У кожному будинку була своя колекція плівок і улюблені твори. У той час для нас це було крутіше телевізора!

Сучасні діти навряд чи навіть знають про те, що таке діафільми, не кажучи вже про те, що вони не бачили жодного з них. А все чому? По-перше, тому що мало у кого з нас збереглися ці старовинні радянські проектори та плівки. Але це можна виправити: зараз знову можна купити все для діафільмів. А по-друге, багато батьків думають, що сучасним дітям в наше століття цифрових технологій це просто не цікаво.

Насправді вам дійсно варто показати діафільми дитині. І на це є ряд причин...

Кілька причин дивитися діафільми з дитиною

1. Це неймовірно цікаве проведення часу для всієї родини – перегляд діафільмів неодмінно внесе різноманітність, і навіть якесь «диво», в ваше звичне сімейне дозвілля.

2. Діафільми не такі динамічні, як звичні мультики і дитячі програми по ТБ, плюс, вони проглядаються в темряві. А значить, таке проведення часу стане ідеальним заспокійливим дійством перед тим, як лягати спати.

3. Діафільми складаються з картинок, а не є повноцінним відео, завдяки чому розвивають уяву і фантазію дитини.

4. Субтитри, прописані під кожною картинкою, будуть стимулювати дітвору тренуватися в читанні.

5. Діафільми, на відміну від звичних мультиків, схожі дітлахам на щось чарівне і казкове. Картинки, що висвічуються на білому простирадлі або стіні з проектора в повній темряві, захоплять навіть найсучасніших дітей!

Як організувати показ діафільмів малечі

Для початку вам, звичайно ж, потрібно знайти ці самі діафільми та обладнання для їх перегляду. Найпростіший спосіб – знайти в інтернеті відцифровані діафільми, які можна подивитися на спеціальних сайтах з комп'ютера. Але це зовсім не те – так втрачається все диво!

Купити проектор і плівки з діафільмами ви зможете на спеціалізованих сайтах або дошках оголошень. Також можна розпитати у друзів і батьків.

Щоб подивитися діафільм, виберіть порожню білу стіну або навісьте простирадло або паперовий екран. Поставте перед ним проектор на тумбу або табурет. Навколо обладнайте місця для всіх глядачів – покладіть подушки, постеліть ковдри, посуньте крісла і т.д. Можна приготувати і спеціальні закуски. Вимкніть світло і... Приємного перегляду!

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас