Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Краса майбутньої мами: догляд за шкірою обличчя під час вагітності

Краса майбутньої мами: догляд за шкірою обличчя під час вагітності
 

Дізнаючись про вагітність, ми намагаємося всіма способами захистити здоров'я майбутнього малюка і створити всі умови для повноцінного його розвитку. Крім харчування та здорового способу життя майбутньої мами важливу роль відіграє косметика, якою вона користується. Ви напевно вже встигли прочитати не одну статтю про те, яких інгредієнтів в косметиці варто уникати, і їх величезний список. Звідси відразу ж виникає питання – чим же тоді можна користуватися?

Звичайно ж, ваше нове положення не означає, що ви повинні перестати доглядати за собою і шкірою обличчя зокрема. Їй все ще потрібно очищення, зволоження, живлення... А якщо додати ще й бажання боротися з віковими змінами шкіри? Адже зараз багато жінок народжують і після 30.

Хороші новини полягають в тому, що підібрати доглядаючі засоби, які підходять на період вагітності та годування груддю, дуже навіть реально. Головне правило – щоб це була якісна косметика. А тепер поговоримо детальніше про кожен з цих засобів по догляду...

1. Ніжне очищення. Вибирайте очищуючий засіб для шкіри (тонік, міцелярна вода, молочко), який ефективно знімає макіяж (навіть в області вій), легко змивається і не залишає почервоніння і подразнень на шкірі, а також відчуття стягнутості.

2. Пілінг. Зазвичай ми вибираємо для себе один з двох способів відлущування: механічний або хімічний пілінг. Якщо ви до цього обирали хімічний пілінг, тому що він дає кращий результат і краще підходить вашій шкірі, зараз вам все ж доведеться від нього відмовитися. Все тому що гідрокислоти протипоказані під час вагітності. Ви можете купувати скраби або готувати їх вдома, але це має бути саме механічне скрабування.

3. Зволоження. Під час вагітності у вас може бути гладка, сяюча шкіра, і ключ до цього – інтенсивне зволоження! Крім того, воно допоможе мінімізувати ознаки старіння шкіри, навіть якщо тимчасово. Відмінно зараз вам підійдуть продукти на основі гіалуронової кислоти, які глибоко зволожують шкіру, а не «сидять» жирним шаром на її поверхні, просто розм'якшуючи її.

4. Захист від сонця. Це завжди важливо. Як мінімум вам потрібен сонцезахисний крем з SPF 15 широкого спектра покриття UVA і UVB, а ще краще – 30. Пам'ятайте, що під час вагітності захищати шкіру від сонця ще важливіше – через ультрафіолет сильно збільшується ризик гіперментаціі, так званої «маски вагітності» . І косметики з SPF недостатньо: вона може бути додатковим захистом, але користуватися сонцезахисним кремом просто необхідно.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас