Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Декілька хороших причин втекти від зими в теплі краї

Декілька хороших причин втекти від зими в теплі краї
 

Холодно, похмуро, волого, вітряно... У сезон холодів від нудьги не рятують навіть улюблені гарячі напої та затишні светри. Хоч є в цьому і своя романтика, та все ж дуже хочеться скоріше повернутися в літо. А тепер уявіть себе на пляжі, гріючись під сонечком і занурюючи пальці ніг в теплий пісок.

Лід тільки в коктейлях, парасолька тільки в холодних напоях, яскравий новенький купальник, куплений на https://juliette-sun.com.ua/kupalniki/, і тепле сонце... Ось якою може бути ваша зима! І якщо ви до сих пір не замислювалися про відпустку в теплих краях в сезон холодів, ми назвемо вам декілька хороших причин втілити цю ідею.

Причина 1: Насолодитися сонцем, втікши від холодних сірих буднів

Восени, взимку і навіть навесні нам так не вистачає сонечка! А в самий розпал сезону холодів світловий день настільки короткий, що прокидатися доводиться ще в темряві, а весь світлий час доби – проводити на роботі. Звичайно ж, недолік сонця змушує нас відчувати себе мляво, ліниво, знесилено. Немає настрою, та й сил, щоб щось робити. Зимова відпустка в теплих краях – це прекрасна можливість зарядитися енергією сонця, вітаміном D і серотоніном, і з новими силами взятися за роботу і щоденні справи!

Причина 2: Красива природна засмага навіть взимку

Ніякі бронзатори і солярії не зрівняються зі справжнім сонячним загаром в холодну пору. Тільки уявіть, як шикарно ви будете виглядати в пухнастих зимових светрах з природним карамельним відтінком шкіри! Буквально всі оточуючі заздритимуть вам!

Причина 3: Насититися свіжими фруктами і овочами

У сезон холодів нам не вистачає не тільки сонечка, а й багатьох вітамінів, які містяться в свіжих овочах і фруктах. Відпочинок в теплих країнах – це завжди море свіжих фруктів і овочів, а також часто – морепродуктів, які у нас коштують надто дорого, та й за якістю вони непорівнянні з тільки що виловленими і свіжоприготовленими.

Причина 4: Кардинальна зміна обстановки

Коли ви їдете на море влітку, ви їдете з жаркого міста, і різниця тільки в пейзажі. Якщо ж ви відправитеся на жаркий пляжний відпочинок взимку, ви поїдете з холодних сірих буднів в яскраве сонячне місце, повністю протилежне тому, що було у вас вдома. Ви кардинально зміните обстановку, а значить, і відпочинете в рази краще, і враження від відпочинку будуть набагато-набагато яскравішими!

Причина 5: Це дуже романтично!

З огляду на сучасний темп життя, часу на те, щоб побути лише вдвох, вічно не вистачає. Відправившись у відпустку з коханою людиною, ви зможете романтично провести час. По-перше, тому що будете надані тільки одне одному. По-друге, легкий одяг – це завжди романтичніше, ніж десять шарів одягу в сезон холодів.

Як бачите, втекти від зими в теплі країни – прекрасна ідея!

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас