Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Як привести в порядок волосся ляльки Монстр Хай

Як привести в порядок волосся ляльки Монстр Хай
 

Сучасні дівчатка просто обожнюють грати з ляльками Monster High! Але всі ми знаємо, що вимагати від дітей максимально дбайливого ставлення до іграшок просто безглуздо. Звичайно ж, дівчинка буде не тільки переодягати ляльку, а й розчісувати, робити різні зачіски під кожен з образів. Це корисні ігри на творчість і уяву, тому забороняти їх ні в якому разі не варто. Але якою б якісною не була лялька, рано чи пізно від таких експериментів її волосся все одно зіб'ється в купу. Що ж робити?

Далеко не кожні батьки можуть собі дозволити настільки часто купувати чаду нові іграшки. Та й потреби в цьому немає, адже повернути шевелюрі однієї з красунь Monster High колишній вигляд цілком можливо в домашніх умовах! До речі, запропонований нами спосіб можна випробувати і на інших ляльках.

Як розплутати і розгладити волосся ляльки Monster High

Для початку постарайтеся якомога краще розчесати волосся лялечки, можна додати крапельку масла, щоб волосся було простіше розділити. Потім наберіть в миску гарячої води – миска повинна бути досить великою, щоб волосся ляльки лежало в ній вільно. Опустіть ляльку головою в миску і дайте полежати. При цьому пальцями розділіть волосся, якщо все ще залишилися або знову з'явилися заплутані ділянки.

Витягніть лялечку з води і обсушіть її шевелюру рушником, а потім знову розчешіть. Підсихаючи, її локони будуть ставати більш прямими і м'якими. При цьому, поки волосся ще не висохло, його можна злегка підкрутити за допомогою йоржиків для чищення трубки.

Як накрутити волосся ляльці Monster High, не пошкодивши його

Звичайно ж, дівчатка люблять міняти імідж своїм лялькам. І якщо крихітка захотіла підкрутити її локони, ви можете це зробити, не зіпсувавши їх. Для цього вам знадобиться дві склянки води – одна з холодною, інша з гарячою. Звичайно ж, через гарячу води цей спосіб не підходить зовсім маленьким принцесам.

Також вам знадобиться звичайна харчова фольга, яку потрібно попередньо нарізати (або нарвати) на прямокутники, величиною близько 5 см х 10см. Відокремте пасмо волосся лялечки і покладіть його уздовж на шматочок фольги. З обох сторін загорніть краї фольги, щоб вона обгорнула локон, потім закрутіть фольгу в валик. Те ж саме проробіть і з іншими пасмами.

Тепер опустіть голову ляльки в гарячу воду приблизно на 3 хвилини, потім – в холодну на 2 хвилини. Вийміть лялечку з води і покладіть на рушник. Направте на неї фен і висушіть. Зніміть фольгу і розправте волосся ляльки, поки вона лежить, досушіть, якщо це необхідно. Якщо ви хочете, щоб кучері були більш дрібними і щільними, можна потримати і довше.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас