Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

З чого почати: 5 порад молодій мамі

З чого почати: 5 порад молодій мамі
 

Правильно розподілити мамині час і сили з самого початку – запорука щасливого материнства і міцної родини. Наші 5 порад допоможуть молодим мамам не допускати помилок, а значить, уникнути проблем, які, в наслідок, доводиться героїчно вирішувати.

Здорова шкіра малюка без попрілостей з першого дня – це просто. Збираючи сумку в пологовий будинок, не забудьте покласти підгузники Helen Harper Baby Newborn, розраховані на вагу 2-5 кг. Вони розроблені спеціально для новонароджених.

Щоб організм відновився після пологів, а молоко нормально прибувало, в перші 4-6 тижнів мамі потрібен денний сон. Здається, сама природа дарує таку можливість, адже до 6-7 тижнів малюк практично весь час спить, прокидаючись тільки щоб поїсти. Часто мами витрачають це золотий час на прибирання будинку і готування, чим сильно вимотують себе. Візьміть за правило дозволяти собі післяобідній сон. Будь-яке прибирання і готування можна відкласти на годину-півтори. Мама, яка відпочила, в сто разів важливіша для малюка, ніж порядок в якоїсь шафі, голубці і пироги.

Кольки скоріше виникнуть, ніж ні, адже вони бувають у 70% новонароджених. Якщо ви і ваша дитина не потрапили в 30% щасливчиків, які не знають, що таке коліки, запасайтесь терпінням, але не відкидайте вітрогінні засоби. Боїтеся «хімії», беріть препарати на основі фенхеля. Прості, недорогі та безпечні, вони дозволять насолоджуватися сном і спокоєм всієї сім'ї.

Побутова, кухонна техніка і засоби гігієни істотно полегшують життя і догляд за малюком. Родичам не потрібно створювати в будинку новонародженого виставку іграшок та дитячого одягу. Замість цього попросіть подарувати техніку. Друзі хочуть прийти в гості, але не знають, що купити, нехай візьмуть пачку підгузників – це буде краще і корисніше, ніж банальний гостьовий набір: іграшка, квіти, торт.

Прекрасно, якщо мамі можуть допомогти тато, бабусі й дідусі. Тільки заздалегідь потрібно розставити всі точки над «і». Грати з малюком – це не допомога мамі. Гуляти з коляскою татові або бабусям сенсу немає, краще, щоб це зробила мама в той час, коли тато, бабусі й дідусі готують, пилососять, гладять і миють підлоги.

Всі 5 порад націлені на те, щоб створити мамі умови для повноцінного відпочинку, адже висипатися, добре себе почувати і бути в прекрасному настрої – дуже важливо. Відпочила мама – щаслива мама, а це значить, щасливий малюк.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас