Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Що таке «Шалена осінь» від Helen Harper Soft&Dry, та як виграти дивовижні призи для свого малюка?

Що таке «Шалена осінь» від Helen Harper Soft&Dry, та як виграти дивовижні призи для свого малюка?
 

Як ви гадаєте, про що говорять мами малюків цієї осені, який у них головний тренд сезону? Наприклад, ми знаємо, що їх цікавлять теми грудного вигодовування, прикорму, підгузків, прорізування зубів, а ще…. тисячі мам захоплено розповідають про призи, що вони виграли, взявши участь у акції «Шалена осінь» від Helen Harper!

Компанія Ontex завжди дбає, щоб мами з малюками отримували тільки найкраще, отже, подарунки підбирали дуже ретельно.

• Головний приз – річний запас підгузків Helen Harper Soft&Dry! Це – бездоганна гігієна вашого малюка аж 12 місяців! Компанія врахувала не тільки необхідну кількість підгузків, але й те, що протягом року вам знадобляться різні розміри, адже малюк росте.

• Кухонний комбайн Chicco – один з найулюбленіших призів. Мами від нього просто у захваті! Він допомагає швидко і легко приготувати десятки нових смачних та корисних страв для малюка!

• Подарункові карти медичного страхування від «ІНГО» - це безкоштовне медичне обслуговування для дітей протягом року у найкращих клініках України. Консультації у провідних педіатрів, обстеження, лікування та виклик швидкої допомоги додому – все це безкоштовно тільки завдяки подарунковому сертифікату.

Та й це ще не всі призи. Кожна мама, що бере участь в акції, отримує безкоштовний доступ до музичного додатка Helen Harper Soft&Dry. У ньому зібрані 30 дитячих пісень та колискових від найкращих українських виконавців. Пісні можна завантажувати на свій смартфон чи слухати онлайн. Це – чудовий подарунок! Він допомагає розвивати музичні задатки малюків та формує добрий смак з колиски. Цілком можливо, що саме з цих пісень почнеться зірковий шлях вашого синочка чи донечки.

Є мами, які вже виграли по кілька призів. Ви здивовані? Це – чиста правда! Переконайтеся у цьому, познайомившись із мамами-призерами на сторінках соцмереж @Майданчик Helen Harper у Facebook та Instagram.

Виграти призи дуже просто! Купіть акційну упаковку підгузків Helen Harper Soft&Dry, зітріть скретч-покриття з наліпки та зареєструйте код на сайті http://helenharpersoftanddry.com.ua. За мить ви вже дізнаєтесь, який приз виграли!

Підгузки Helen Harper Soft&Dry – це справжній лайфхак сучасних мам! Тонкі анатомічні дихаючі підгузки ретельно поглинають рідину, забезпечуючи ідеальну чистоту та здоров’я шкіри малюків. Вони підходять для хлопчиків і дівчаток вагою від 4-х до 25 кг. Мами вважають, що якість цих підгузків у рази перевищує їхню ціну, тому завжди шукають на полицях Helen Harper Soft&Dry.

Незважаючи на календар, «Шалена осінь» для всіх мам України продовжиться аж до 15 грудня. От бачите, компанія Ontex навіть осінь умовила зачекати, аби ви встигли виграти дивовижні подарунки для своїх малюків! ;)

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас