Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

9 найкращих розвиваючих ігор та іграшок для найменших

9 найкращих розвиваючих ігор та іграшок для найменших
 

У вас малюк, якому ось-ось виповниться рік? Звичайно ж, найкращим подарунком на його перший день народження стане хороша іграшка. Причому іграшок багато не буває, так що дарувати їх можуть усі гості!

Головне – вибрати іграшку, яка не тільки подарує години цікавої і захоплюючої гри, а й розвиватиме життєво важливі навички крихітки. Зробити найкращий вибір вам допоможуть наші рекомендації.

Найкращі ігри та іграшки для однорічної дитини

Машинки і каталки. Все, що можна тягнути або штовхати, а також іграшки, на яких можна їздити верхи. Будь-яка з таких іграшок розвиватиме велику моторику малюка.

Все для творчості. Всілякі олівці, фарби для малювання пальчиками (не токсичні, звичайно) стануть першими інструментами, які допоможуть малюкові поринути у світ творчості.

Музичні іграшки. Це мають бути недорогі і міцні дитячі «музичні інструменти». Від маленьких барабанів, клавішних, маракасів і ксилофонів до іграшок, що грають музику – підійде все, головне вибирайте відповідно до віку малюка.

Все, що можна наповнювати і спустошувати. Будь-які іграшки або предмети, в які можна щось покласти, які можна чимось наповнити, напевно сподобаються зараз дитині. Ви можете купити спеціальні іграшкові набори для цього або просто дати маляті коробку або відерце з іншими, дрібнішими іграшками (головне – щоб вони вмістилися в ємність). А ще різні ємності стануть просто маст-хевом під час купань.

Сортери. Зараз – саме час вчити дитину поняттям форм і розмірів. І з цим завданням якнайкраще впораються іграшки-сортери. Від найпростіших до наборів зі звуковими ефектами – будь-які сортери будуть зараз актуальні. Покажіть дитині, яка формочка, до якого отвору підходить, і ви здивуєтеся, як швидко чадо «схоплює» принцип гри.

Іграшки для розвитку дрібної моторики. Будь-які іграшки і предмети з кнопочками, ґудзиками, різними текстурами і наповнювачами – все це займе маленькі ручки і розвиватиме дрібну моторику дитячих пальчиків.

Ігри на уяву. Тут можна використовувати будь-які іграшки, які у вас вже є: машинка їде по уявній трасі, лялька п'є уявний чай і т.д. Ігри на уяву з найпростішими сценаріями потрібно вводити в життя малюка якомога раніше.

Іграшки для ванни. Багатьом малюкам подобається грати під час купання. Найпростіші іграшки для ванни, які можна занурювати, наповнювати і ставити на воду, щоб вони плавали – захоплююче проведення часу для дитини!

Книжки. Книжок ніколи багато не буває, навіть (і тим більше) для однорічного малюка! Особливо актуальні зараз міцні інтерактивні книги з казками і розповідями, а також книжки з об'ємними картинками і різними текстурами, яких так цікаво торкатися.

Грайте з користю!

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас