Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Як спланувати сімейний відпочинок на новорічні свята

Як спланувати сімейний відпочинок на новорічні свята

Батьки часто сумніваються, чи варто брати у поїздку дітей: їм важко дається довга дорога, не завжди підходить готельне меню, а дозвілля дорослих здається нудним. Наша думка така: комфортному сімейному відпочинку бути! І обов'язково з дітьми!

Вибирайте нічний рейс

Щоб дитина не нудилася цілий день і не стрибала всю ніч у транспорті, обирайте маршрут, що відправляється ввечері. Так ви не порушите звичний розпорядок дня і дасте можливість своєму чаду солодко виспатися в дорозі. Якщо ж ви подорожуєте машиною, підготуйте заднє сидіння для дитини: дитяче крісло, якщо того вимагає її вік, або ж затишне гніздо з подушок та ковдр. Найбільш активними напрямками для новорічного відпочинку залишаються Львів та Буковель, але набирає популярності й Вінниця. Тож заздалегідь подбайте про оренду квартир в Вінниці.
сімейний відпочинок на новорічні свята

Робіть ставку на комфорт

Готелям рідко властивий домашній затишок, що змушує дитину відчувати себе скуто, а підлітки взагалі вимагають собі окремий номер, що б’є і по гаманцю і по нервовій системі батьків, перетворюючи сімейний відпочинок у сімейну війну. Краще зняти квартиру у Львові, де не тільки можна створити затишну атмосферу, але й дати дитині простір – окрему кімнату, при цьому не випускаючи її з поля зору. Звичайно, квартиру теж краще підібрати заздалегідь, спираючись на потреби родини і забронювати житло.
сімейний відпочинок на новорічні свята

Обирайте розваги, що сподобаються всім

Інколи батьки забувають, що дитина підростає і до неї час прислуховуватися. Не повторюйте помилку таких горе-дорослих і порадьтеся зі своїм чадом: куди краще піти? Не бійтеся «тряхнути сивиною» і сходити на каток чи атракціони, вам там може сподобатися ще більше, ніж дітям. Не забувайте, що і ваші розваги можуть сподобатися молодшому поколінню: фотографуйтеся, ходіть разом у кіно і на фестивалі – ставайте не лише родиною, але і друзями.
сімейний відпочинок на новорічні свята

Пам’ятайте про святковий настрій

Новий рік – чи не найулюбленіше свято для дітей усього світу. Чому? Це казковий день, коли можуть трапитись будь-які дива. Скільки б не було років вашій дитині, обов’язково подаруйте їй свято, яке вона пам’ятатиме і диво, у яке вона віритиме. Тоді ваш сімейний відпочинок дійсно буде незабутнім.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас