Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Як відсвяткувати День Миколая вдома з дітьми

Як відсвяткувати День Миколая вдома з дітьми
 

Улюблене усіма дітьми без винятку, а також дорослими, свято Святого Миколая все ближче і ближче. І кожні батьки замислюються про те, чим порадувати дітлахів в цей наповнений дивами день. І мова не тільки про подарунки, адже дива не повинні закінчитися вранці спросоння! Ми вже пропонували ідеї святкування Дня Святого Миколая в школі чи садочку, а сьогодні хочемо запропонувати декілька ідей для святкування Миколая з дитиною вдома.

День Миколая з дитиною вдома: що можна придумати?

Влаштуйте квест

Хто сказав, що подарунки потрібно класти тільки під подушку? Туди можна покласти маленький презент і підказку, де знаходиться справжній «скарб». Всі діти люблять веселі квести, а знайдені в результаті подарунки (після стількох докладених зусиль) подарують ще більше радості!

Навчіть дитину благодійності

Розкажіть дитині про Миколая: про те, як він допомагав всім, хто потребував. А потім послідуйте його прикладу, виділивши пару годин часу на те, щоб відібрати іграшки і одяг, якими малюк більше не користується, або якими готовий поділитися з дітями, яким не так пощастило в житті. Зберіть це все, а коли буде час (наприклад, найближчими вихідними), відвезіть до церкви, дитбудинку чи інтернату. Також можна влаштуватися біля комп'ютера, і за чашкою смачного какао вибрати недорогі подарунки дітям, яким потрібна матеріальна допомога.

Прикрасьте ялинку і будинок

День Святого Миколая, можна сказати, відкриває сезон новорічних свят! Так чому б саме в цей день не прикрасити ялинку і весь будинок? Прикрашання ялинки всією сім'єю подарує вам по-справжньому чарівний і святковий настрій, який триватиме до самого Нового Року. А ще це дійство може стати прекрасною сімейною традицією, яку можна доповнити походом в кафе або чаєм зі смаколиками ввечері.

Спечіть разом святкове печиво або пряники

Приготування святкових солодощів може також стати класною сімейною традицією, та й саме печиво або пряники можуть бути традиційними на Миколая. Таким чином, від одного тільки їх запаху у вас і дітлахів буде з'являтися святковий настрій. Залучіть дитину до готування – настільки, наскільки це безпечно в її віці. Навіть просто грати з борошном, поки мама готує – теж участь! А потім насолоджуйтеся смаколиками під улюблений мультфільм або, ще краще, під дитячі оповідання про Святого Миколая.

Влаштуйте піжамну вечірку

Це ще один прекрасний спосіб провести час у сімейному колі або влаштувати дитині незабутній День Миколая з друзями. Накидайте на підлогу якомога більше подушок, виберіть фільм або мультик, який подарує святковий передноворічний настрій і запасіться солодощами – печивом, цукерками, пряниками і маршмеллоу, а до всього цього зваріть какао.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас