Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Альбом новонародженого: зберігаємо пам´ятні моменти на все життя

Альбом новонародженого: зберігаємо пам´ятні моменти на все життя

Так багато всього відбувається в міру того, як дитина дорослішає! Є типові моменти, які батьки хочуть зафіксувати назавжди: дитина вперше посміхнулася, засміялася, сіла, поповзла, пішла... Але є ще більше приємних несподіванок, які також хочеться не забути ніколи. Якраз для цього і існують альбоми для новонароджених – свого роду щоденники немовлят, в які можна занести найяскравіші моменти з насиченого життя малюка!

Думаю, кожні батьки повинні завести такий альбом для себе і крихітки, і записувати туди все, що малюк робить, говорить, чого навчається, чого досягає. І якщо ви до сих пір не зробили цього, почати ніколи не пізно. Адже, як би ви не любили своє чадо, багато чого з роками забувається, а щоденник малюка завжди нагадає про найяскравіші моменти життя дитини в дитинстві і не тільки (якщо ви вирішите продовжувати вести його і далі).

У наш час вам навіть не потрібно нічого вигадувати – альбоми для новонароджених продаються зараз у величезній різноманітності. Чого тільки вартий вибір, запропонований на yakaboo: тут ви зможете купити і щоденники новонароджених, і альбоми днів народження з 1 року, і навіть щоденники на цілих 3 роки! Російською та українською, в самих різних стилях і дизайнах – вибрати дійсно є, з чого.

Якщо ви захоплюєтеся скрапбукінгом, можете і самі зробити персоналізований альбомчик для крихітки або в подарунок. Якщо ж у вас немає на це часу, не вистачає бажання і умінь, сміливо купуйте будь-який щоденник, який вам сподобається, і навіть не думайте, що він буде таким чамим, як у інших, адже з першої сторінки він буде особливим, як ваш малюк і вся ваша родина!

Як вести альбом новонародженого

Звичайно ж, вести щоденник малюка краще в хронологічному порядку. Але вас є свобода у виборі історій, етапів розвитку та досягнень крихітки, які ви вирішите в нього вносити. Деякі батьки починають ще з вагітності, інші – з моменту народження малюка. Ви можете включити в щоденник і свої фото під час вагітності, і фото з пологового будинку, підписані зростом і вагою немовляти, і фамільне дерево, і відбитки дитячих ручок і ніжок...

А далі записуйте кожен значущий момент в житті дитини. При цьому непросто вклеюйте фото, а придумайте назву для кожної сторінки в вашому альбомі, прикрашайте їх наклейками, надписами тощо, додавайте інші дрібниці, які стосувалися того чи іншого моменту. Все це в сумі виглядатиме неймовірно мило і цікаво! Сюди також можна записувати перші слова і цікаві фразочки, які чадо почне видавати, як тільки хоч трохи навчиться говорити. Загалом, все, що вам здасться важливим, цікавим або кумедним, заслуговує на місце в альбомі.

Що ще можна додати в щоденник новонародженого?

Фото, написи і наклейки – це далеко не все, що ви можете додавати в щоденник малюка. Бірка з пологового будинку, пасмо волосся, різноманітні довідки та виписки з показниками здоров'я і розвитку крихітки... У свій альбом ви можете додавати все, що хочете – саме ваш індивідуальний спосіб ведення щоденника і стане віддзеркаленням вашої родини, яка лише одна така. А що стосується фото, це можуть бути знімки не тільки малюка, але і ваші, як батьків, і навіть перших гостей немовляти.

На кожній сторінці додавайте дату, місце, імена, що стосуються події. Доречними будуть навіть анекдоти або вирізки з журналів. Якщо сторінка присвячена святу, декоруйте її відповідним чином. А якщо ви вперше вирушили в поїздку з малюком, заповніть сторінку тематичними наклейками, квитками, фото і навіть короткими розповідями про подорож. У майбутньому все це розповість вам про той незабутній час, проведений з малюком!

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас