Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Як продовжити життя канцтоварам вашого школяра

Як продовжити життя канцтоварам вашого школяра

Покупки до школи – задоволення недешеве. І якщо за одягом і аксесуарами школяра ще можна простежити, то канцтовари, на які теж були витрачені чималі кошти, часто вже протягом місяця починають ламатися, губитися і т.д. Насправді ви можете продовжити життя навіть найпростішим і самим «ходовим» канцтоварам школяра і уникнути цих, хоч і невеликих, та все одно регулярних витрат, якщо будете слідувати всього декільком порадам і навчите дитину правильно за ними стежити.

Так, простий олівець, ластик, ручка і лінійка – це дрібниці, і нові канцтовари купити - не проблема, особливо враховуючи, що зробити це можна онлайн в магазині «Стікер». Але навіщо витрачатися на них постійно (що в сумі виходить все одно не так вже й дешево), якщо цього можна уникнути?

Як продовжити життя шкільним канцтоварам дитини

По-перше, навчіть свого школяра правильно доглядати за канцелярським приладдям. За всіма цими дрібничками необхідно стежити: класти на місце після використання, ручкам і фломастерам щільно закривати ковпачки (так вони прослужать довше і не будуть бруднити інше шкільне приладдя), а олівці тримати в пеналі і намагатися не упускати на підлогу.

По-друге, зберігайте всі канцтовари, які брудняться, в окремому пеналі. Йдеться про олівці, крейду, фарби – для них варто купити окремий пенал, щоб вони не псували інше шкільне приладдя (так воно виглядатиме більш старим і брудним). Краще, якщо це буде простий маленький пенал з м'якими стінками, який не займе зайвого місця в портфелі школяра і не додасть зайвої ваги.

По-третє, купіть хороший багатофункціональний пенал для іншого шкільного приладдя. Туди дитина складатиме ручки, лінійки, щоб вони не ламалися, валяючись просто в рюкзаку, коректор, ластик, циркуль і все інше, що необхідно для сьогоднішніх уроків. На цей пенал можна витратитися і вибрати модель з ущільненими жорсткими стінками і різними кишеньками та відділеннями.

Щоб книги і зошити довше зберігалися новими, обов'язково оберніть їх в поліетиленові обкладинки, а для атласів, робочих зошитів, альбомів для малювання і т.д. придбайте окрему папку формату А4. І, звичайно ж, все це повинно складатися в зручний ранець з різними відділеннями і кишеньками, щоб школяр не носив усі речами упереміш.

Мотивуйте дитину підтримувати порядок в портфелі і в своєму (навіть самому дрібному) шкільному приладді. Це не тільки допоможе вам заощадити на покупці канцтоварів, а й школяреві – стати більш організованим, що неодмінно допоможе як в навчанні, так і в подальшому житті.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас