Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

7 звичок по-справжньому стильних людей

7 звичок по-справжньому стильних людей
 

Стиль – це не те, що можна купити за гроші. Так, кожен, у кого є гроші, може скупитися в бутиках і виглядати за останньою модою. Але це не те, що роблять стильні люди. Адже, одягаючи речі навіть найдорожчих брендів, можна виглядати без смаку. Інша ж справа – стильні образи з нічого, як у випадку з вуличною модою, яка зараз неймовірно актуальна. Як же навчитися одягатися так само стильно, як всі ці модні блогери?

Насправді, це не так уже й складно. Вам, перш за все,  поміняти сприйняття моди і шопінгу – почати мислити так само, як всі ці стильні люди. А для цього постарайтеся слідувати їх модним правилам і звичкам.

7 звичок стильних людей

Вони не повторюють модні образи буквально

У наш час фото зі стильними модними образами в соцмережах – нескінченне джерело натхнення, яким може користуватися кожен. Зверніть увагу, скільки часу ви проводите в Інстаграмі за переглядом картинок і відео на тему моди, стилю і краси. Але секрет стильних людей криється в тому, що вони не копіюють ці образи, а лише черпають натхнення, беруть їх за основу або запозичують якусь деталь.

Стильні модниці подивляться на цікаві образи модних блогерів і знайдуть подібні речі за доступною ціною. Насправді зараз є багато хороших інтернет-магазинів, що пропонують стильні речі за демократичними цінами. По-справжньому стильні люди не витрачаються на одяг, який не можуть собі дозволити – вони створюють свої образи з таких самих речей, як ті, що є і в наших з вами гардеробах.

Вони не бояться ніяких магазинів і можуть знайти щось варте практично скрізь

Стильні модниці не поводяться, як сноби, і з цікавістю заглядають в будь-які, навіть найпростіші і найдешевші магазинчики. Наприклад, вони можуть зайти в яскравий підлітковий магазин, але це не означає, що вони вийдуть звідти з тими ж речами, що носять сучасні школярі.

Вони одягаються на власний смак

Знову ж таки, справа не тільки в шопінгу. Адже одна і та ж сама річ може виглядати на двох людях абсолютно по-різному. Все залежить від того, як і з чим ви її будете носити. Наприклад, одну і ту ж саму блузку можна заправити, одягти навипуск, заправити тільки з одного боку спереду; можна підкотити або випустити рукави, застебнути манжети або залишити їх розстебнутими; застебнути ґудзики до самого коміра або відкрити декольте... А потім в хід ще йдуть і аксесуари.

Тобто, мало просто купити цікавий одяг, ви повинні носити його зі смаком – так, як підходить саме вам. Тільки в цьому випадку ваш стиль буде індивідуальним, а не скопійованим з фотографій в Мережі.

Вони завжди виглядають не так елегантно, як інші

Як правило, стильні люди завжди виглядають трохи крутіше за інших, де б вони не були. Наприклад, брючний костюм, коли всі у вечірніх сукнях або неохайний пучок, коли у всіх волосся ідеально укладене. Ці дрібниці як би і не вибиваються із загального дрес-коду, але роблять образ трохи більше неохайним і за рахунок цього особливим.

Вони розуміють, що бірки не зроблять їх більш крутими

Звучить як кліше, але найстильніші чоловіки і жінки в світі – це впевнені в собі люди, яким не потрібні дорогі речі, щоб почуватися круто. Такі люди можуть прийти і в звичайній сірій футболці з джинсами, і все одно виглядати крутіше за всіх. А все тому, що вони випромінюють упевненість.

Вони не служать моді

Як правило, особливо стильні люди насолоджуються новими модними віяннями, але не стають рабами моди. Наприклад, якщо вам не подобається певний тренд (навіть якщо кожен модний блогер його носить), не носіть його. Все насправді так просто. Майте власний смак, а не одягайте все, що в моді, без розбору.

Вони не одягаються так, щоб здаватися стильними

По-справжньому стильні люди одягаються так не для того, щоб їхній смак оцінили. Вибираючи одяг, вони орієнтуються на свій стиль життя, одягають те, в чому зручно, що виглядає на них добре, в чому їм комфортно. Адже просто взувши туфлі від Alexander Wang, ви не станете відразу ж стилягою. А ось одягніть зручні черевики по щиколотку і цікаву сукню, і ви будете виглядати набагато крутіше!

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас