Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Як вибрати хороше взуття для спорту

Як вибрати хороше взуття для спорту
 

Спорт і регулярні тренування – невід'ємна частина сучасного тренду на здоровий спосіб життя. Але щоб заняття спортом дійсно приносили користь, а не шкодили, необхідно подбати про правильне екіпірування, і спортивне взуття тут грає ключову роль.

Звичайно ж, вибирати взуття для спорту тільки за стилем і дизайном ні в якому разі не можна. Щоб уникнути травм, кросівки повинні забезпечувати ногам необхідну підтримку. В інтернет-магазині https://brooklynstore.com.ua/osennie-krossovki/ ви знайдете дійсно стильні і також надзвичайно якісні моделі кросівок, а наші поради допоможуть вам вибрати правильне взуття для тренувань, яке подарує максимум комфорту і захистить від травм.

Як вибрати правильне взуття для тренувань

Вибирайте в залежності від виду спорту

Насправді всі кросівки різні. Так, для баскетболу краще купити кросівки з плоскою підошвою і підтримкою щиколотки, а для бігу – звичайні з гнучкою підошвою і м'яким верхом, але підтримуючим задником. Якщо ви займаєтеся декількома видами спорту, експерти настійно рекомендують купити пару взуття для кожного з них, а не тренуватися в одних «універсальних» кросівках.

Своєчасно оновлюйте кросівки

Найгірше, що ви можете зробити – це тренуватися в зношеному взутті. Кросівки повинні забезпечувати підтримку стопі і щиколотці, щоб уникнути травм. Якщо взуття демонструє ознаки зносу, його внутрішні матеріали пошкоджені, воно напевно вже не може повноцінно захищати ноги під час занять спортом. Так, оновлювати спортивне взуття рекомендується:

- після 500-800 км бігу або ходьби;

- після 45-60 годин гри в баскетбол, аеробіки та інших подібних занять;

- коли видно ознаки зносу устілки або підошва стоптана нерівномірно.

Якщо ви одягаєте кросівки періодично, їх все одно рекомендується оновлювати раз на рік, так як вони можуть зношуватися і просто від навколишнього середовища.

Встановіть бюджет на покупку

У сучасних магазинах можна знайти як бюджетні, так і дуже дорогі моделі спортивного взуття. Тому вам відразу краще визначитися з бюджетом. Коли мова йде про кросівки, грубо кажучи, ви отримуєте те, за що платите, так що сильно економити не варто. Нормальна ціна для спортивного взуття – це еквівалент 40-60 доларів. Але врахуйте, що також дослідження показали, що дорожчі моделі певного бренду не завжди настільки ж кращі за дешевші цієї ж марки. Тому, вибираючи наприклад, з кросівок Nike за 1000 грн і 2000 грн, ви можете даремно переплатити, якщо виберете дорожчі.

Ретельно приміряйте кросівки

Навіть замовляючи спортивне взуття через інтернет, переконайтеся, що ви зможете гарненько його приміряти і в разі чого повернути. Або ж підібрати кросівки можна в звичайному магазині, а потім замовити таку ж модель онлайн. Ретельно приміряйте взуття, адже воно ідеально повинно підходити по довжині і ширині стопи, висоті підйому, не тиснути, не сковувати рухів і бути максимально зручним.

Не зациклюйтеся на одному бренді

Можливо, в іншої фірми є кросівки, які набагато краще підходять вашим ніжкам. Тому, вибираючи взуття для спорту, обов'язково приміряйте різні бренди. Ви можете здивуватися, як добре вам підійде взуття від бренду, на який ви раніше навіть не дивилися.

Приміряйте кросівки в кінці дня

Протягом дня від навантаження ноги злегка набрякають, і до вечора у нас найбільший розмір, тому приміряти будь-яке взуття рекомендується саме в цей час доби. А враховуючи, що ноги будуть набрякати від навантаження і під час занять спортом, ви точно не хочете купити тісні кросівки.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас