Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Як вибрати чоловічу сумку на кожен день?

Як вибрати чоловічу сумку на кожен день?
 

З чоловічим гардеробом, здавалося б, все простіше. Але коли мова заходить про вибір чоловічої сумки, все виявляється з точністю до навпаки. Адже чоловіча сумка – можна сказати, основа образу чоловіка, і від того, що ви виберете на кожен день, багато в чому залежить враження про вас оточуючих.

Так, нова сумка – відмінний спосіб перетворити повсякденний гардероб чоловіка або почати змінювати його на краще. Погляньте тільки на чоловічі сумки, представлені на Whitecroco - неймовірно стильні моделі! Але носити повсякденну сумку ви будете буквально кожен день. Тому, щоб вона була зручною і вписалася в ваш стиль, вам потрібно врахувати кілька нюансів, про які ми і розповімо далі.

Вибираємо чоловічу сумку на кожен день

Місце роботи

Воно вплине не тільки на те, чим буде наповнена ваша сумка. Але на кожній роботі своя атмосфера, свій дрес-код і навіть, можна сказати, своя мода. Тому місце вашої роботи безумовно вплине на ваш вибір. Наприклад, для великих компаній і серйозних посад краще підійде класичний портфель, тоді як для напівформального робочого середовища краще вибрати сумку з ремінцем через плече.

Місце проживання

Тут все приблизно так само, як і з місцем роботи. Так, для великих міст і мегаполісів доречніше буде вибрати елегантний (можливо, навіть розкішний) дизайн, в той час як в невеликих містах актуальні простіші, але міцні і мужні моделі.

Розміри та місткість сумки

Крім місця роботи і проживання має значення те, що ви будете класти в сумку. Для цього прокрутіть в голові свій звичайний день – робочий і вихідний. Що ви носите з собою протягом дня, а також просто регулярно (на тренування, курси, інші хобі). Залежно від цього вам потрібно визначитися з розміром і фасоном, який буде повністю відповідати вашим потребам.

Вільні руки?

Одним чоловікам подобається, коли сумка не займає рук. Інші ж вважають за краще носити сумку або портфель в руці або на плечі, тому що це виглядає більш стильно. Подумайте про те, що більше підійде вам, і виберіть те, що потрібно. Або ж ви завжди можете придбати універсальну сумку з короткими ручками і ременем через плече.

Стиль

У той час, як всі вищезгадані фактори будуть визначати функціональні характеристики вашої нової повсякденної сумки, вам все ж потрібно задати собі питання: «Що вам подобається?». Зрештою, навіть якщо у вашому місті на вашій посаді доречніше ходити з діловим портфелем, але вам подобається мужня шкіряна сумка через плече, ви можете собі це дозволити. Адже, в першу чергу, вам має подобатися, як ви виглядаєте.

Ви можете купити найпрактичнішу у світі сумку, але якщо вона не буде вам подобатися, ви не будете носити її з задоволенням. Пам'ятайте, що вибір сумки зводиться до того, що подобається вам, а не що скажуть або подумають інші. Будьте впевнені в своєму виборі і носіть обновку з задоволенням!

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас