Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Прогулянки з коляскою взимку: поради молодим мамам

Прогулянки з коляскою взимку: поради молодим мамам
 

Погода радує нас по-справжньому зимовими морозними днями, але це ще не означає, що ви з малюком повинні сидіти весь цей час вдома. Насправді ви можете гуляти навіть у зимові морози, насолоджуючись красивими сніговими пейзажами і неймовірно свіжим морозним повітрям. Головне – скористайтеся нашими порадами, щоб забезпечити дитині тепло, комфорт і безпеку під час таких прогулянок!

Порада 1: Подивіться прогноз погоди

Так, ви можете піти гуляти і навмання, але тепер ви гуляєте не одні, а значить, вам є, про що переживати. Якщо на вулиці обіцяють негоду, сильний вітер або бурю, утримайтеся від прогулянки. Якщо ж погода обіцяє бути тихою, але морозною, дізнайтеся прогнозовану температуру повітря, щоб адекватно одягнути малюка і одягнутися самій. І про всяк випадок краще не відходьте гуляти далеко від будинку, щоб в разі чого ви могли швидко повернутися.

Порада 2: Купіть хорошу коляску з капюшоном

По-перше, коляска повинна бути якісною і стійкою. По-друге, для зимових прогулянок вона обов'язково повинна бути теплою – тобто, оснащена спеціальним капюшоном, який захистить малюка від непогоди. Ви можете завітати на сторінку https://brandhill.com.ua/brands.php/Cybex/ - тут ви зможете вибрати саме таку коляску. Ці моделі відмінно підійдуть і для зимових морозів, і для літньої спеки.

Порада 3: Одягайтеся в декілька теплих шарів

Завжди для зимових прогулянок одягайте малюка і одягайтеся самі в декілька шарів одягу – завдяки прошаркам повітря ви точно не замерзнете! На дитину одягайте на один шар більше, ніж на себе. А кількість одягу вибирайте, виходячи з прогнозу погоди. Крім того, багатошаровий одяг врятує вас і в разі різкої зміни температур: один шар можна додати або зняти, якщо раптом стане холодно або жарко.

Порада 4: Візьміть з собою бальзам для губ

Всі ми знаємо, як сильно можуть пересихати і тріскатися губи від морозу. А губки вашого малюка ще ніжніші за ваші. Тому придбайте натуральний бальзам для губ і користуйтеся ним перед виходом самі, а також наносіть на дитячі губки. Крім того, беріть його завжди з собою, щоб в будь-який момент його можна було нанести повторно.

Порада 5: Беріть з собою правильний перекус

Не будь-який перекус підійде для холодної або дуже вітряної погоди. На зимову прогулянку найкраще брати з собою крекери і інші сухі продукти, які легко тримати навіть в рукавицях. А коли берете з собою пляшечку або чашку-непроливайку, переконайтеся, що вона щільно закрита і не протікає, адже від мокрих плям на одязі дитині може стати ще холодніше.

Порада 6: Закінчуйте на теплій ноті

Прогулянки в літні місяці можуть бути активними і тривалими, але взимку краще довго не бувати на холоді. Ідеальним варіантом для вас з малюком стануть прогулянки до найближчої кав'ярні або магазину – так у крихітки буде можливість відпочити від холоду, перш ніж повертатися додому.

Як бачите, гуляти з дитиною в колясці взимку дуже навіть можливо! Скористайтеся нашими порадами і гуляйте в задоволення.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас