Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

ГЛИБОКЕ ЗВОЛОЖЕННЯ І МАСТХЕВ-ДОГЛЯД: стилісти вибирають Head & Shoulders Suprême — тренд сезону для створення стильного образу

ГЛИБОКЕ ЗВОЛОЖЕННЯ І МАСТХЕВ-ДОГЛЯД: стилісти вибирають Head & Shoulders Suprême — тренд сезону для створення стильного образу
 

Досить поступатися доглядом заради об’єму і блиску! Head & Shoulders знає, що сучасній жінці потрібне гарне та здорове волосся. І секрет його полягає у здоровій шкірі голови, про що свідчать дані останніх досліджень. Принципово нова б'юті-лінійка шампунів та бальзамів-ополіскувачів з інноваційною формулою Head & Shoulders Suprême гарантує все й одразу: шикарні пасма, догляд за шкірою голови й неперевершений захист від лупи*. Приємний бонус — ніжний жіночний аромат та вишукана упаковка.

ПІРОКТОН ОЛАМІН: глибоке зволоження

Шампунь із колекції Suprême містить піроктон оламін — новий активний інгредієнт для «розумного» догляду за шкірою голови і боротьби з лупою, що забезпечує гарний косметичний ефект та зволоження волосся.

АРГАНОВА ОЛІЯ: бережне відновлення

Вперше до складу Head & Shoulders Suprême входить арганова олія, яка цінується своїми відновлювальними, зволожувальними і зміцнювальними властивостями.

КОЛЕКЦІЯ SUPRÊME

- Шампунь і бальзам-ополіскувач Suprême Зволоження — для інтенсивного зволоження волосся від коренів до кінчиків.

- Шампунь і бальзам-ополіскувач Suprême Відновлення — для відновлення й усунення видимих ознак пошкоджень з першого застосування.

- Шампунь і бальзам-ополіскувач Suprême Зміцнення — для більш сильного волосся від коренів до кінчиків: бездоганне розпущене волосся протягом усього дня.

ПРОВІДНІ СВІТОВІ ЕКСПЕРТИ ПОДІЛИЛИСЯ СВОЇМ СЕКРЕТОМ

Джеймс Роу (James Rowe), міжнародний стиліст:

— Head & Shoulders Suprême чудовий тим, що волосся після його використання стає надзвичайно свіжим та слухняним і не виснажується. Я вважаю, що завдяки новій серії жінки почуваються більш впевненими і можуть укладати волосся так, як їм подобається. Можна підняти його нагору або зробити новий проділ. Або ж, не вагаючись, одягти чорний піджак.

Роланда Вілкерсон (Rolanda Wilkerson), доктор медичних наук, експерт P&G Global Hair Care:

— Дослідження Head & Shoulders свідчать про те, що поганий стан шкіри голови негативно позначається на розвитку клітин волосяних цибулин, а отже, і на зовнішньому вигляді волосся. Інакше кажучи, якщо шкіра голови нездорова, то волосся росте з пошкодженою кутикулою ― сухим, тьмяним і жорстким. Розробивши новий Head & Shoulders Suprême з революційною комбінацією інгредієнтів, вчені запропонували жінкам легкий спосіб одночасного догляду за шкірою голови і волоссям, щоб воно мало гарний і здоровий вигляд.

* Усуває до 100% видимої лупи за умови регулярного використання.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас