Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Центр раннього розвитку дитини: як вибрати той самий?

Центр раннього розвитку дитини: як вибрати той самий?

Тема раннього розвитку дітей стала особливо актуальною в останні роки. І якщо ви вже вирішили віддати свого малюка розвиватися всебічно в один з таких центрів, перед вами напевно постала непроста задача вибору найкращого центру раннього розвитку для крихітки. Не лякайтеся, ми допоможемо вам зробити правильний вибір!

Як вибрати хороший центр раннього розвитку

Здорова і безпечна обстановка

Хороші програми раннього розвитку і навчання дітей слідують всім сучасним правилам здоров'я та безпеки, включаючи і правила гігієни. Простір усередині і зовні центру має бути безпечним для крихітки, саме таким місцем є центр раннього розвитку дитини Sadochok, дізнатися про який більше ви зможете на сайті sadochok.net.ua.

Але батькам важливо враховувати не тільки загальну безпеку – як що в садку передбачене харчування, воно повинно відповідати сучасним рекомендаціям для дітей даного віку, крім того страви повинні бути поживними, правильно готуватися і зберігатися.

Нагляд дорослих і спілкування з ними

Взаємодія з дорослими безпосередньо впливатиме на розвиток вашого малюка. Звичайно ж, вихователі, що працюють з дітьми, повинні бути відповідальними, але звернути увагу необхідно і на те, що їх повинно бути достатньо.

Так, сучасні норми рекомендують залишати на 1 дорослого:

- не більше 4 немовлят;

- не більше 6 малюків від року;

- не більше 9 дітей трирічного віку;

- не більше 10 дітей чотирьохрічного віку;

- не більше 12 дітей п'ятирічного віку;

- не більше 15 дошкільнят на 2 дорослих.

Доброю ознакою центру раннього розвитку будуть невеликі групи дітей, сформовані за віком і здібностям дітвори, уважні вихователі, які знають кожного малюка в своїй групі і налагодили з дітками особисті довірчі відносини.

Грамотні і кваліфіковані вихователі та викладачі

Всі вихователі та викладачі центру повинні бути кваліфікованими щодо саме роботи з дітьми. Тільки так вони зможуть подарувати вашому чаду здоровий і комплексний розвиток, а також навчити чогось в такому юному віці.

Навчальні та розвиваючі програми

Середовище в центрі має стимулювати малюка до розвитку. Але, крім цього, дошкільний заклад крім загальних має пропонувати саме ті програми, які вас цікавлять. Сучасні центри раннього розвитку пропонують дійсно безліч різноманітних навчальних і розвиваючих програм, включаючи дитячу творчість, швидкочитання, ментальну арифметику, іноземні мови та багато іншого. Переконайтеся, що в обраному вами садку є те, що потрібно вам і вашій дитині.

Програми для дітей і батьків

Добре, якщо в центрі будуть і програми, на які ви зможете ходити разом з дитиною, як, наприклад, baby-йога. Такі заняття допоможуть вам зблизитися з малюком, проводити більше часу разом, а заодно і навчитися новим батьківським лайфхакам.

Вибираючи розвиваючий дошкільний заклад, подумайте про те, що важливо для вас і вашого малюка, і ви неодмінно зробите правильний вибір!

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас