Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Іграшкові машинки для будь-якого віку – як правильно вибрати?

Іграшкові машинки для будь-якого віку – як правильно вибрати?
 

Так уже склалося, що машинками хлопчики більше цікавляться, хоча іноді бувають і винятки, і цілком можна зустріти дівчинку, яка буде так само захоплено грати з машинкою. Та все ж, так як ця іграшка більше для хлопчиків, то і говорити будемо про них.

Якщо ви шукаєте ідеальний подарунок для сина, внука, племінника, хрещеника або просто сина ваших друзів, то в цій статті ми розповімо, що краще вибрати для дитини в залежності від віку. У пошуках хорошої машинки, рекомендуємо заглянути сюди - https://magazinigrushek.com.ua/catalog/transportnye-igrushki-bruder, на сторінках цього сайту на вас чекає безліч моделей найрізноманітніших іграшок-машинок для дітей будь-якого віку.

Сучасні машинки для хлопчиків 1-3 років

Всі знають, що для малюків краще вибирати іграшки, які не містять дрібних деталей, тому машинки для хлопчиків такого віку, як правило, виготовляють або цільні, або з великих деталей. Якщо говорити про матеріал, то найпоширенішими є вироби із пластику. З досвіду можна сказати, що якщо дитина буде часто упускати іграшку або катати, спираючись на неї всією вагою, то пластик довго не витримає, тому такі машинки дуже швидко ламаються. І одна справа, якщо відламався великий шматок, а якщо відпали дрібні гострі друзки, які дитина може потягнути в рот, то ви самі розумієте всі ризики.

Другий за популярністю варіант – це цілісні машинки з металу. Вони міцніші, і зламати таку машинку дитині буде значно складніше. Інший момент – ці машинки красиво пофарбовані, покриті різнокольоровою емаллю, а в такому ранньому віці малюк ще не здатний оцінити всю красу. І якщо така машинка буде братися на вулицю або в парк, то дуже швидко подряпається і втратить зовнішній вигляд. Плюс, так як вони зроблені з металу, вага модельок буде досить великою, якщо не говорити про маленькі машинки 3-4 см довжиною. І якщо малюк упустить важку машинку собі на ногу, то без забою не обійтися.

Є і третій варіант, який на сьогоднішній день можна вважати оптимальним рішенням – це цілісні резинові машинки, однак про них мало хто знає. Так як ці іграшки зроблені з товстого шару резини, вони прекрасно тримають форму, при цьому зберігаючи м'якість і еластичність, сам матеріал не кришиться і дуже приємний на дотик, плюс, машинки дуже легкі і красиві на вигляд. З такою машинкою і грати приємно, і вона повністю безпечна для малюків.

Іграшки-машинки для хлопчиків 4-5 років

Вибирати машинку в подарунок для дитини від 4 до 7 років трохи простіше. Найпопулярніші машинки, як самоскид, екскаватор, автокран, трактор, червона пожежна машина, вантажівка стануть відмінним подарунком хлопчикові цього віку. Відмінним варіантом також стане будівельна машинка з набором болтів, цвяхів, викруткою і іншими деталями, з якими дитина зможе не тільки катати машинку, а й, наприклад, щось спорудити і розібрати, або розібрати і зібрати саму машинку. Що стосується матеріалу, то для цього віку можна брати іграшки із пластику з великими деталями, діти в основному вже починають грати акуратніше.

Іграшки-машинки для хлопчиків 6-7 років

У цьому віці найкращим подарунком для дитини може стати ігровий набір з машинкою і гаражем, трасою або картою міста – такі ігри дуже цікаві, і малюк однозначно буде годинами возитися з новою іграшкою. Якщо дозволяють фінанси і місце в будинку, то можна взяти і зовсім велику машинку на радіоуправлінні, в якій дитина зможе кататися на прогулянках в парку або по двору.

Іграшки-машинки для хлопчиків шкільного віку

Прості машинки, які доводиться штовхати руками, щоб вона їхала, для сучасних дітей шкільного віку зовсім неактуальні. Якщо хочете вручити саме машинку, то краще звернути увагу на радіокеровані моделі – це відмінний подарунок, який викличе масу захоплення як у самої дитини, так і у всіх її друзів.

Сподіваємося, ця стаття була корисною для вас, і тепер ви зможете підібрати найкращий подарунок для свого хлопчика. Бажаємо вам приємних покупок, і нехай ваша дитина залишиться в захваті від презенту.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас