Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Гігієна на робочому місці, або самі «брудні секрети» вашого офісу

Гігієна на робочому місці, або самі «брудні секрети» вашого офісу
 

З огляду на те, скільки часу ми проводимо на роботі, стає очевидно, як сильно робоче середовище впливає на наше здоров'я. А якщо врахувати, що прибиранню в офісі, як правило, приділяється набагато менше уваги, деякі його місця стають справжніми розсадниками вірусів і мікробів.

Мікроби і бактерії в офісі присутні буквально всюди, що небезпечно не тільки всілякими інфекціями і вірусами, а й простим, але настільки поширеним зниженням працездатності (ніби без причини). Але знаючи, які місця є найбруднішими і заразними, ви зможете уникнути багатьох проблем зі здоров'ям.

Найбрудніші місця в кожному офісі

Телефони - на них збирається дійсно величезна кількість мікробів. Щоб уникнути їх поширення і неприємних наслідків від контакту з ними, протирайте трубку, корпус і кнопки телефону дезинфікуючим засобом кілька разів в день.

Кнопки ліфта і дверні ручки - ними користуються сотні людей щодня. Захистіть себе від «зарази», яка збирається на них, одягаючи рукавички або миючи руки кожен раз після приходу на офіс і додому з роботи. Також на кнопку ліфта можна натискати ліктем;).

Комп'ютерні клавіатури - на них, згідно з дослідженнями вчених, збирається майже в 200 разів більше мікробів і бактерій, ніж на туалетному сидінні. Особливо ж небезпечні заразою комп'ютери загального користування. Тому клавіатуру потрібно чистити регулярно спеціальними дезінфікуючими серветками, які видаляють бруд, пил, дрібні частинки шкіри і інші біологічні забруднення. Просто ж вологою ганчіркою або звичайним мильним розчином чистити клавіатури не рекомендується, так як це може не кращим чином позначитися на їхній роботі.

Вбиральні кімнати (туалети) - вони зі зрозумілих причин є одними з найбрудніших громадських місць, в тому числі і в офісах. Бактерії Escherichia coli (E. coli) і фекальні токсини в більшості випадків знаходяться практично на всіх поверхнях громадських вбиралень, включаючи дверні ручки і змішувачі. Щоб мінімізувати контакт з ними, відкривайте крани за допомогою серветки, а двері відкривайте до того, як вимити руки і вийти з туалету. Якщо ж такої можливості немає, кожен раз після відвідин убиральні користуйтеся дезинфікуючим спреєм або гелем для рук.

Один з найголовніших способів захисту від усіх цих мікробів і бактерій – регулярне миття рук. Але також ви повинні стежити за чистотою на робочому місці і в офісі в цілому, приділяючи особливу увагу тим місцям, про які ми щойно говорили.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас