Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Ідеальний сніданок: вподобання мам-блогерів

Ідеальний сніданок: вподобання мам-блогерів
 

Існує думка, що сніданок – найважливіший прийом їжі, залог продуктивного дня і хорошого настрою. Для сучасної мами – активної, захопленої, яка все встигає - особливо важливо починати ранок з чогось поживного, але в той же час легкого.

А що може бути краще за зерновий сніданок? Вони швидко готуються, дуже смачні і корисні. Який саме вибрати і як урізноманітнити – розбиралися разом з найпопулярнішими мамами блогосфери.

Снідати не можна ігнорувати. Вибір сучасних мам

Головна теза, з якою погодилися всі опитані, полягає в тому, що ранній прийом їжі повинен бути регулярним, а сам сніданок – смачним і поживним. Ранкова роса з квітковим пилком – меню виключно для скандинавських казок. У реальному житті подібний сніданок «відгукнеться» почуттям голоду вже через кілька годин.

«Я і члени моєї родини обов'язково снідаємо кожен день», - поділилася Катерина Буток, і з нею погодилися більшість мам-блогерів.

Яким повинен бути ідеальний сніданок. Думки

Наші героїні віддають перевагу легким, але повноцінним варіантам: яйця, овочі, каші і мюслі. Багато хто любить хрусткі AXA Muesli Crispy Granola - «запечені вівсяні пластівці» з фруктами, горіхами, ягодами або медом. Гранола можна залити молоком, кефіром або йогуртом, отримавши дуже ситний і багатий смаком сніданок. А при бажанні можна і просто перекусити, апетитно хрумкаючи запеченими пластівцями.

«Люблю, щоб «хлопячка» залишалися такими ж хрусткими, якими були спочатку – в упаковці, тому додаю АХА до запіканки», - поділилася Юлія Буговська.

В одному питанні всі зійшлися практично одноголосно: різноманітність – важлива складова раціону. Наприклад, лінійка AXA Muesli Crispy Granola складається з 5 яскравих смаків: шоколад з горіхами, ягоди, тропічні фрукти, фрукти з горіхами і «екзотичний мікс». Для виробництва хрустких мюслі AXA використовуються тільки цільні зернові, натуральний мед, фрукти, ягоди, горіхи і шоколад.

На питання, яким повинен бути сніданок, Юлія Черницька відповіла: «Ідеальний сніданок не повинен бути важким. Ідеально – це яйця в будь-якому вигляді з овочами або мюслі з кокосовим молоком. Люблю додавати до них шоколад або горіхи ».

Правильний початок дня. Встигнути все і навіть більше

Аревик Арзуманова вважає: «AXA Muesli Crispy Granola відмінно підходять для здорового сніданку, тому що вони смачні і відповідають швидкому темпу життя сучасної людини».

І дійсно: життя сьогоднішньої мами, блогера чи ні, рухається в шаленому темпі. Сім'я, діти, робота і дозвілля – все вимагає уваги! Не пропускати сніданки і починати день правильно – найкраще, що ви можете зробити для себе і своїх близьких.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас