Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Вибираємо подарунок на вечірку Baby Shower

Вибираємо подарунок на вечірку Baby Shower
 

Якщо ваша подруга або родичка чекає дитину і влаштовує вечірку Baby Shower, ви напевно захочете піднести хороший і корисний подарунок. Так, сучасні магазини пропонують такий асортимент дитячих товарів, що знайти можна що завгодно. Але через це якраз щось вибрати стає набагато складніше. Наші поради допоможуть вам звузити вибір і знайти той самий ідеальний подарунок для малюка.

Як вибрати подарунок на Baby Shower?

Запитайте, чи є у майбутньої мами wish-list

Мабуть, це найпростіший спосіб подарувати те, що потрібно і що сподобається. Ви можете купити безпосередньо щось з бажаного списку або відштовхуватися від нього в пошуках подарунка.

Хлопчик, дівчинка чи сюрприз?

Вибираючи подарунок на Baby Shower, ви напевно хотіли б знати стать дитини. Звичайно ж, так вибирати простіше. Але, по-перше, Baby Shower – вечірка, на якій тільки оголошується стать дитини. По-друге, батьки можуть зробити вибір на користь сюрпризу і самі не знати. Якщо стать дитини невідома, просто виберіть щосьнейтральне. Наприклад, в інтернет-магазині topshelf ви зможете вибрати дуже симпатичні гендерно-нейтральні комплекти для новонароджених.

Вибирайте подарунок по сезону

І не по тій погоді, яка зараз на дворі, а за порою року, в яку народиться малюк. Якщо ж ви купуєте речі на виріст, також подумайте про те, в який сезон крихітка досягне необхідного віку: 6, 9, 12 місяців... Адже, даруючи одяг, ви напевно захочете, щоб немовля встигло в ньому хоч недовго покрасуватися.

Думайте практично

Кожному новонародженому потрібна купа одягу, пустушок, нескінченна кількість підгузників... Допоможіть молодим батькам, подарувавши те, що буде дійсно потрібно. Нарядні аксесуари і м'які іграшки – це, звичайно, дуже мило, та краще виберіть щось, що потрібно буде кожен день для турботи про крихітку.

Більше – значить краще

Молоді батьки отримують в подарунок багато одягу для новонароджених, але не так багато – для подальших місяців. Всі ми знаємо, що немовлята ростуть неймовірно швидко, і миттєво виростають з одягу для новонароджених, після чого новоспеченим батькам доводиться витрачатися на одяг більшого розміру. Якщо ви вирішили дарувати малюкові одяг, вибирайте з розмірів на 6-12 місяців. Такий подарунок точно стане в нагоді!

Думайте ширше

Унікальний подарунок створить про вас гарне враження і точно запам'ятається. Тому постарайтеся відійти від традиційних подарунків, та все ж вибирайте з практичних міркувань. Наприклад, книга на тему «Мама і малюк» або курси для новоспечених батьків можуть стати цікавим варіантом. Або ж можна вибрати щось на пам'ять: красиву фоторамку або альбом-щоденник новонародженого. Так ваш подарунок запам'ятається надовго.

Даруйте вскладчину

Можливо, коляска, ліжечко або пеленальний столик будуть набагато корисніші для молодих батьків, ніж купа дрібниць для дитини. В цьому випадку ви можете домовитися з іншими гостями і купити такий великий подарунок вскладчину. Але, знову ж таки, не забудьте перед покупкою запитати думку майбутніх батьків, щоб не викинути гроші на вітер.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас