Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Подаємо на візу в США: як підготуватися і пройти співбесіду?

Подаємо на візу в США: як підготуватися і пройти співбесіду?
 

Як і з візами в інші країни, для отримання візи в США є досить прості і чіткі інструкції. Але з огляду на вартість, тривалість процедури і те, що стоїть на кону, ми волею-неволею починаємо переживати і хочемо якомога краще підготуватися до співбесіди. Про те, що ви можете зробити, щоб максимізувати свої шанси на позитивний «вердикт», ми і поговоримо в сьогоднішній статті.

Що таке туристична віза B-1/B-2?

Почнемо, звичайно ж, з того, що таке віза B-1/B-2. Це туристична неімміграційна віза, що дозволяє відвідувати США. Саме про неї ми і будемо говорити сьогодні. Віза B-1 призначається для бізнес-подорожей, B-2 – для подорожей з туристичними або медичними цілями. Якщо вам дають візу в США, то ви отримуєте відразу візу B-1/B-2.

4 кроки для отримання візи в США

Крок 1: Візовий збір

Дійсно, почати варто саме з цього. Квитанція про оплату візового збору буде потрібна вам не раз під час оформлення документів і проходження співбесіди. Квитанція про оплату буде актуальна ще цілий рік, тому зробити все інше ви точно встигнете.

Крок 2: Заявка на отримання неімміграційної візи (DS-160)

Це електронна форма, яка заповнюється онлайн. Але перш ніж приступати до заповнення, ви повинні знати, що після її відправки вам потрібно буде роздрукувати сторінку підтвердження зі спеціальним штрих-кодом і обов'язково взяти її з собою на співбесіду. Вам просто не проводитимуть співбесіду без роздрукованої підтверджуючої сторінки про заповнення форми DS-160. Тому не просто роздрукуйте, а збережіть її про всяк випадок на своєму комп'ютері.

Також вам варто знати, що форма DS-160 втрачає дані через 20 хвилин після останньої активності користувача. Тому, заповнюючи її, зберігайте форму регулярно, а краще – після проходження кожного кроку (щоб вам потім не довелося починати все заново). І перед початком заповнення покладіть біля себе паспорт та інші документи, які можуть знадобитися.

Крок 3: Запис на співбесіду

Для цього вам потрібні будуть дані наступних документів: паспорту, квитанції про оплату візового збору, яка підтверджує сторінки про заповнення форми DS-160.

Крок 4: Співбесіда

По-перше, вам ні в якому разі не можна спізнитися, а краще – прийдіть раніше. По-друге, обов'язково візьміть з собою роздруковану копію листа про призначення співбесіди, роздруковану підтверджуючу сторінку про заповнення DS-160, свою недавню фотографію, поточні і старі паспорти (як український, так і закордонні).

Також з собою краще взяти деякі додаткові документи, які підтвердять ваш зв'язок з країною проживання та відсутність мотивів залишитися нелегально в США. Серед них: податкові і банківські виписки, довідки з місця роботи, документи про права власності.

Також добре, якщо у вас будуть авіаквитки, підтвердження броні готелю або інші документи щодо вашої запланованої поїздки в США. Якщо ви їдете до родичів, візьміть з собою фотокопії їх статусу в США (Green Card, паспорт і т.д.). Якщо ви до цього вже були в США, візьміть все, що стосується вашої попередньої поїздки і може її підтвердити.

Як збільшити свої шанси на отримання візи?

Відповідь тут коротка – немає ніяких гарантій.

Найкраще, що ви можете зробити – це одягнутися відповідним чином, чесно відповідати на питання, показати, що ви прив'язані до рідної країни і, можливо, більше посміхатися під час співбесіди. Кожне інтерв'ю проходить індивідуально, і тут немає одного рецепту успіху.

Візьміть з собою всі документи, які тільки можуть знадобитися, а також зробіть їх копії. І навіть не думайте подавати фальшиві документи.

Якщо вам дали відмову, не хвилюйтеся. Ви зможете подати заявку знову і знову, кількість спроб у вас необмежена. Але так, платити візовий збір доведеться кожного разу.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас