Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Три цікаві ідеї для веселого сімейного вечора

Три цікаві ідеї для веселого сімейного вечора
 

Правильно організований сімейний вечір допомагає зближувати батьків і дітей, розкривати потенціал і таланти кожної дитини, всім разом гучно відзначати особисті успіхи батьків. Це така собі традиція, реліквія, якою варто дорожити. Адже тільки єдність робить сім'ю сім'єю. І якщо ви бажаєте організувати такий цікавий вечір і залучити до нього всіх родичів, які проживають з вами – від малюків-дошкільнят до бабусь і дідусів – візьміть на озброєння наступні ідеї.

Фокуси: неупереджений інтерес!

Фокуси споконвіку були цікаві і привертали загальну увагу. Загадкова людина, що вміє ховати монетку, діставати з капелюха предмет або спритно обходиться з картами, в стародавні часи могла заробити величезну купу грошей. І сьогодні світ ілюзій захоплює малюків, заворожує дорослих, дивує навіть скептично налаштованих підлітків. Головне – вибрати для сімейного вечора оригінальні фокуси.

Гра в карти – це не тільки покер!

Ще одна цікава ідея для сімейного вечора – гра в карти. Багато батьків відразу негативно замотають головою, згадуючи такі азартні ігри, як покер, преферанс, «тисяча». Але є сьогодні маса і цікавих карткових ігор, які дозволять розвивати пам'ять, увагу, концентрацію, навчать дітей рахувати, а батьків – довіряти своїм малюкам. Зокрема, пограти всією сім'єю можна у «Втечу від туза», «Заводну даму», «Пана» та інші розважальні, цікаві ігри.

Хімія – наука чи розвага?

Напевно на урочистостях і святах, організованих професійним тамадою, ви бачили, як якась підготовлена людина забарвлює дим в кольори веселки, надуває кульку, яку можна розбити, або готує справжній шампунь. Всі ці розваги доступні тепер і для сімейного вечора. Ви можете разом з дітьми створити штучний сніг або піски в пустелі, навчитися пускати дим з пальців, створити кольоровий чай або ж влаштувати справжню виставу зі зникненням води. Видовищем будуть охоплені і дорослі.

Проводити сімейні вечори корисно і цікаво, якщо правильно підготуватися до них. Такі хвилини стануть найбільше запам'ятовуються і цінні не тільки для підростаючого покоління, а й для тих, хто дорожить своїми близькими і усвідомлює, як важливо частіше збиратися всім разом!

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас