Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

XPOOOS – мистецтво в шкарпетках для найсміливіших і найекстравагантніших

XPOOOS – мистецтво в шкарпетках для найсміливіших і найекстравагантніших

Сьогодні підкреслити власну індивідуальність зовсім не складно, особливо з огляду на ту безліч речей, модних віянь, трендів і дизайнерських рішень, пропоновану різними модними будинками і брендами. До слова, в сучасних умовах доступності речей більше виділяються ті люди, які віддають перевагу класичному стилю, ніж ті, хто намагається якось виділитися.

Хочете підкреслити свою індивідуальність? Тоді не змінюйте себе! Тільки ваше внутрішнє відчуття прекрасного здатне створити оригінальний образ, в якому ви всюди будете відчувати себе «у своїй тарілці». І навіть якщо у вас на роботі суворий дрес-код, за яким стежать, підкреслити свою індивідуальність пропонуємо за допомогою стильних, яскравих і незвичайних шкарпеток від XPOOOS – ось сторінка цього нідерландського бренду, де можна замовити оригінальні шкарпетки для себе або в подарунок другу. А ми постараємося докладніше про них розповісти.

Стильне рішення

Навіть якщо в дрес-коді компанії написано, що ви зобов'язані бути на роботі кожен день в білій сорочці і чорній спідниці або брюках, то як правило про шкарпетки в правилах нічого не сказано. А все, що не заборонено, те дозволено! Значить, пара яскравих шкарпеток вже точно підніме настрій і підкреслить ваш сміливо і оригінальний смак. О, а як цікаво і зухвало виглядатимуть такі шкарпеточки влітку під шорти або сарафан!!!

Комфорт понад усе

Всі знають, що про компроміс не може бути й мови, якщо мова йде про шкарпетки. А тому шкарпеточки від компанії XPOOOS виготовлені з натуральної бавовни, яка дозволить вашим ніжкам дихати, не запріваючи. При цьому, ці шкарпетки виготовлені в найкращих традиціях шкарпеткових майстрів. Як стверджується на сайті, вони виробляються зі спеціального матеріалу, який називається «еластична бавовна», завдяки чому вироби виходять міцні і м'які – тут можна почитати докладніше про все і вибрати свою першу найулюбленішу пару шкарпеток.

Міцність і витривалість

Звичайно, купивши пару шкарпеток за 300-400 гривень, зовсім не хочеться, щоб вони швидко зносилися або порвалися. І цього ніколи не станеться! Як ми вже згадували, шкарпетки XPOOOS виготовляються за спеціальною технологією з легкою, але посиленою підошвою, і тому носяться вони дійсно дуже довго.

Асортимент магазину регулярно поповнюється новими трендовими моделями для різних сезонів. Так, на літо радимо звернути увагу на пару з фламінго – в таких шкарпетках вам буде дуже комфортно, а ваш образ приверне до себе увагу настільки, що навіть після вашого відходу, обговорювати настільки екстравагантне і оригінальне рішення будуть ще довго.

Бажаємо вам приємних покупок і знайти свою улюблену пару від XPOOOS!

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас