Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Дитяче харчування Friso – найкращий вибір з турботою про вашого малюка

Дитяче харчування Friso – найкращий вибір з турботою про вашого малюка

Кожна мама знає, що найкращим харчуванням для дитини є грудне молоко. Педіатри рекомендують годувати малюка виключно грудним молоком до 6 місяців, тільки після цього віку поступово додавати прикорм. Та й в принципі, придумати щось, що краще, ніж материнське молоко, просто неможливо, так як в ньому міститься все необхідне для дитини.

Та все ж буває так, що молока недостатньо або молоко пропадає раніше, та й просто з часом, коли дитина трохи підростає, кожна мама стикається з тим, що потрібно вибирати, чим догодовувати малюка. Не забувайте, що перед тим, як вводити прикорм потрібно обов'язково проконсультуватися на цю тему з педіатром. Найкращим рішенням при виборі прикорму стануть дитячі суміші Friso - на сайті friso.com.ua ви можете подивитися і почитати самі, а також отримати безкоштовну консультацію фахівця. Ми ж далі докладніше розповімо про те, чим ці суміші якісно відрізняються від інших.

У чому переваги дитячих сумішей Friso

Почнемо, мабуть, з того, що при виготовленні своїх дитячих сумішей компанія Friso використовує унікальну технологію обробки молока, завдяки чому в складі зберігаються всі природні властивості молочного білка, забезпечуючи легке засвоювання їжі. Секрет в помірній температурі обробки – ось чому в молоці зберігається максимум корисних речовин. Також, зауважимо відразу, що в складі є тільки науково обґрунтовані і безпечні інгредієнти – все тільки найкорисніше для здоров'я і активного розвитку кожної дитини.

На додачу, дитячі суміші Friso містять 5 основних нуклеотидів, необхідних в період швидкого розвитку дитини. Вони сприяють формуванню клітинного і гуморального імунітету, покращують мікрофлору шлунково-кишкового тракту і сприяють формуванню імунітету кишечника, а також сприяють кращому засвоєнню корисних речовин з їжі.

Для нормального повноцінного розвитку мозку, нервової системи і зору організму необхідні амінокислоти Омега - 3 і Омега - 6, які також містяться в дитячому харчуванні Friso. Це незамінний будівельний матеріал, необхідний кожній дитині.

Кожна суміш, в залежності від вікової групи і особливостей дитини, складена так, щоб запобігти дефіциту будь-яких речовин або мінералів в організмі дитини, що так активно розвивається і зростає. В описі кожного продукту на сторінці можна знайти таблицю, в якій детально зазначено, скільки і яких речовин міститься в одній порції або 100г суміші.

Плюс, молочні суміші збагачені пробіотиками Bifidobacterium BB-12 і Lactobacillus paracasei, які сприяють нормальній роботі шлунково-кишкового тракту, знижують ризик виникнення шлункової інфекції та допомагають сформувати здоровий імунітет шлунково-кишкового тракту. Разом з пробіотиками в сумішах також є і пребіотики, які підтримують внутрішню мікрофлору кишечника і сприяють зростанню біфідобактерій.

В асортименті дитячих сумішей Friso - на сторінці - можна знайти саме ту суміш, яка ідеально підійде вашій дитині. Так, можна придбати суміш загальну для повністю здорової дитини, яка буде забезпечувати організм необхідними речовинами, або купити одну з сумішей для дітей з мінімальними порушеннями травної системи (коліки, зригування), гіпоалергенні суміші для дітей з високим ризиком виникнення алергії і лікувальні суміші спеціально для дітей з алергією на білки коров'ячого молока.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас