Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Поради для мам, які збираються в´язати дитячі речі

Поради для мам, які збираються в´язати дитячі речі
 

Не всі навіть досвідчені в'язальниці беруться за в'язання дитячих речей. Адже шкіра малюків така ніжна, та й з огляду на їхню рухливість, потрібно взяти до уваги і багато інших нюансів. Проте навчившись в'язати дитячий одяг, ви зможете одягати свою малечу у теплі, затишні і унікальні речі. Можливо, варто все ж спробувати? Тим більше що при наших зимах і навіть часто в міжсезоння без в'язаного одягу просто не обійтися.

Скориставшись нашими порадами, ви зможете в'язати дітлахам неймовірно милі і дуже зручні речі, які чадо ніколи не відмовиться надіти. А ще такі речі стануть хорошим подарунком дітлахам ваших знайомих і родичів. Головне – враховуйте смаки маленьких модників;).

Отже, поїхали...

Як в'язати одяг для дітей?

Розмір

Ви повинні розуміти, що діти – це не просто маленькі дорослі. У них насправді інші пропорції, особливо якщо мова йде про новонароджених. У них дуже велика голова по відношенню до тіла. Крім того, немовлята часто страшно не люблять переодягатися, тому горловина не повинна бути тісною, але повинна бути продумана так, щоб максимально швидко і непомітно одягатися. Також враховуйте, що діти швидко виростають з одягу, тому в'язати краще з невеликим запасом – трохи на виріст (особливо в рукавах і штанинах).

Пряжа

Збираючись в'язати дорослу річ і вибираючи для неї пряжу, ми, перш за все, дивимося на її колір, текстуру, товщину і вартість. Коли ж мова йде про в'язання для малюків, до уваги потрібно брати набагато більше нюансів.

Найперша порада тут – відмовтеся від світлих відтінків, особливо від білої пряжі. Дітлахи постійно бруднять одяг, і від частого прання річ може швидко зноситися. Крім того, далеко не всі в'язані речі можна прати в машинці.

Звідси і наступна порада – вибирайте пряжу, яку можна прати в машинці, інакше ви з розуму зійдете, доглядаючи за в'язаною річчю після кожної плямочки.

Ну і остання, проте не менш важлива порада – пряжа ні в якому разі не повинна колотися або будь-яким способом подразнювати чутливу дитячу шкіру, інакше малюк буде просто відмовлятися носити обновку, а кожен процес одягання буде закінчуватися істерикою.

Безпека

Мабуть, це найважливіший аспект. Перш за все, для немовлят вибирайте візерунки і фасони без мережив, дірочок, петель і подібного декору, так як маленькі пальчики можуть застрягти в цих дірочках-петельках. Відмовитися слід і від стрічок і по можливості ґудзиків, так як перші можуть стати причиною удушення, а другими немовля може вдавитися. І знову ж таки, вибираючи пряжу для в'язання дитячих речей, пам'ятайте про ніжність дитячої шкіри!

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас