Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Вишиванка для хлопчика або дівчинки – перший оберіг для дитини

Вишиванка для хлопчика або дівчинки – перший оберіг для дитини

Вишиванка для хлопчика – це популярний елемент гардеробу майбутніх козаків.

Все більше юних українців носять вишиванки в повсякденному житті – щодня вони поспішають в них до школи і в дитсадок. Чим можна пояснити таку велику популярність вишиванок серед молоді та дітей?

Вишиванка для хлопчикаСьогодні такий одяг є не тільки чудовою прикрасою, але і справжнім сакральним символом.

Дитяча вишиванка для хлопчика спроможна споріднити маля із традиціями свого народу.

Ошатні та патріотичні дитячі вишиванки для дівчаток послужать чудовою прикрасою для кожної малої україночки – завдяки яскравому візерунку на старовинний мотив ваша донечка виглядатиме в ній, як прекрасна квітка.

Дитячі вишиті плаття в сучасності

Батьки-патріоти, купляючи вишиті дитячі плаття, прагнуть привити малечі любов до рідної землі та зацікавити її стародавніми культурними традиціями. Приміряючи аутентичний український одяг, дитина пізнає елементи рідної культури та історії, стародавні традиції, що передавались тривалий час в Україні з покоління до покоління.

Вишиванка для дівчинкиДитячі вишиванки для дівчаток: https://m-sonechko.com/product-category/vushyti-platia-dlia-divchatok/ в інтернет-магазині «Мамине Сонечко» - це справжні витвори мистецтва. Вони пошиті з натуральних тканин і приємні на дотик.

Сайт пропонує моделі на будь-який смак та бюджет. Також в цьому інтернет-магазині можна придбати вишиванку для хлопчика ручної роботи, вибрати додатково вишитий пояс, що достойно прикрасить образ маленького українця.

Символіка дитячих вишиванок для хлопчиків і дівчаток

Найпопулярнішим відтінком, який використовується для пошиття національних виробів, вважається чистий білий колір. Це символ невинності, свободи та чистоти. Не даремно він – найсвятковіший з існуючих відтінків.

Національні традиції припускають не тільки одноколірні вишиті вироби, але також комбінацію з двох і більше відтінків. Вишитий одяг має виняткові особливості у виробництві.

Як і раніше майстер вкладає свою душу і сакральне значення в цей одяг – рослинні та геометричні орнаменти, зображення звірів і символіки. Вважається, що тлумачення кожного малюнка в різних регіонах країни своє. Важливим є і відтінок нитки, яку використовують у вишивці: вона впливає на картину у цілому.

Вишиті плаття, як дитячі, так і для дорослих – це неодмінний атрибут в гардеробі модниць, котрі цінують національну історичну спадщину.

Орнамент вишиванки несе в собі глибинний символізм – наприклад, червоний колір у візерунку сорочки покликаний захищати маля від зурочення, огорнути його материнською любов’ю та благодаттю. Популяризація національного одягу – великий здобуток сучасності, адже тільки пам'ятаючи та шануючи своє минуле, можна побудувати достойне майбутнє.

Дитячі вишиванки для хлопчиків: https://m-sonechko.com/product-category/vyshuvanky-dlia-hlopchukiv/ та маленьких принцес – це найкращий подарунок дитині до будь-якого свята.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас