Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

З конструкторами Лего розвиватися легко!

З конструкторами Лего розвиватися легко!

Сучасне життя з його шаленими темпами диктує нам свої правила, ми весь час кудись поспішаємо, хто швидкий і умілий – той стає більш ефективним. Наші діти також відчувають цей темп, не випадково сучасні діти розвиваються набагато швидше, ніж їхні ровесники ще якихось 10 років тому, вони швидко опановують все нове, прекрасно «спілкуються» з технікою.

Звичайно, всі батьки хочуть, щоб їхні діти були розумними та успішними, щоб вільно почували себе в сучасному світі. Проте іноді малюка буває не так легко змусити щось робити, особливо, коли мова йде про навчання. І тут на допомогу приходить гра, яка також може бути ефективною формою навчання. На щастя, сучасні виробники іграшок розуміють це – сьогоднішні іграшки дійсно «розумні», яскраві і пізнавальні, що допомагає нашим дітям добре розвиватися і з цікавістю відкривати світ.

Прекрасний приклад сучасної розвиваючої іграшки – конструктори ЛЕГО, на яких виросло не одне покоління дітей, і які, завдяки таким сайтам, як bi.ua, купити сьогодні може кожен. Цей просто легендарний бренд іграшок продовжує радувати нас новими відкриттями і яскравими ідеями. Чого тільки варті улюблені дітлахами усього світу серії Lego Chima - https://bi.ua/rus/konstruktori/konstruktori-lego/chima/, Ninjago, Star Wars…

Чому саме Лего?

Як стверджують експерти магазину Будинок іграшок, пізнавальні конструктори Лего дуже подобаються дітям, адже це – не банальні конструктори. Виробники цих чудових іграшок добре розуміють дитячу психологію, тому в Лего завжди присутні улюблені дитячі герої.

Але, щоб пограти в суперкласних прибульців, ніндзя або піратів, їх перед цим потрібно змайструвати. Звичайно, цей процес приваблює дітей, тому, граючи з яскравими і красивими іграшками, малюк вчиться посидючості, розвивається його уява, логіка, увага. Гра з Лего вчить: для того, щоб досягти відмінного результату (побудувати місто, корабель, машину...) потрібно добре попрацювати, але результат завжди вартий цього!

Іграшки Лего розвивають дрібну моторику, що, відповідно, позитивно впливає на розвиток мовлення, мислення і пам'яті. Ну і, звичайно, розвиток дитячої фантазії – мало не основна перевага цих конструкторів. В ході гри малюк продумує безліч сценаріїв, за якими його герої будуть діяти. Навіть з однією іграшкою Лего дитина може вигадувати безліч варіантів, сюжетів гри, що дуже захоплює малюка.

І наостанок: Лего – це іграшки для всієї родини. Вони настільки захоплюючі, що часто і самі батьки приєднуються до своїх чад в грі, адже для кожного знайдеться роль і завдання. Проведіть час зі своїм малюком за пізнавальною грою – з Лего це просто!

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас