Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Про переваги косметичних олійок для волосся (+ як ними правильно користуватися)

Про переваги косметичних олійок для волосся (+ як ними правильно користуватися)

Косметична олійка може дійсно стати чудодійним засобом для вашого волосся. Вона подарує пошкодженому і виснаженому волоссю необхідний додатковий догляд, буде живити і зволожувати шкіру голови, допоможе окреслити локони на кучерявій шевелюрі.

Регулярне використання олійки для волосся, яку ви зможете купити в інтернет-магазині косметики ByBeauty, зробить ваші локони пружними і еластичними, сильними і сяючими. Завдяки ультрасучасним формулам косметичні олійки мають дуже легку текстуру, абсолютно не віднімають об’єму і тому можуть використовуватися навіть на тонкомуволоссі. А деякі продукти навіть представлені в двох варіантах, щоб ви могли вибрати найбільш підходящий засіб для свого типу волосся.

Олійка для волосся – для красивих кучерів і локонів!

Для кучерявого волосся, щоб воно не виглядало сухим і кошлатим, особливо важливим є використання олійок і іншої незмивної доглядаючої косметики. Олійка для волосся допомагає повернути локонам здоровий блиск, завдяки тому, що закриває лусочки волосся і повертає їх у природне положення. Чим гладші волосяні кутикули, тим краще вони відбивають світло. Крім того, олійка для волосся допомагає підкреслити грайливі кучері, більш чітко окресливши їх.

Олійка для волосся, як засіб для стайлінгу

Хороші косметичні олійки для волосся, як продукти серії L'Oreal Professional, також допоможуть зробити волосся більш слухняним під час укладки. Нанесши засіб після миття, ви помітите, що шевелюра стане більш піддатливою під час укладки феном і плойкою або прасочкою. Плюс, так як олійка ефективно бореться з сухістю, ваше волосся буде виглядатиме набагато більш гладким і доглянутим після гарячих укладок і стайлінгу, що постійно його пересушують.

Як правильно користуватися олійкою для волосся

Користуватися олійкою для волосся можна як попередньо перед миттям голови, так і в якості незмивного доглядаючого засобу. В останньому випадку вона принесе максимум користі вашій шевелюрі. Як правильно її наносити?

Так як ви не будете змивати олійку з волосся, використовувати її потрібно не більше 2-3 крапель за раз. Наносити її краще на сухе волосся. Для цього капніть потрібну кількість олійки на долоні і розітріть. Потім, якщо у вас кучеряве волосся, обробіть нею всю шевелюру. Якщо ж у вас пряме волосся, пройдіться тільки по кінчиках і зовнішній його поверхні (не наносіть олійку біля коріння).

Також для інтенсивного живлення та відновлення волосся олійку можна використовувати і як маску. Для цього нанесіть її на все волосся і оберніть його рушником на 20 хвилин. Щоб змити олійку, нанесіть трохи шампуню на сухе волосся (змащене олійкою), потім вимийте голову як звичайно з шампунем на один або два рази.

Нехай ваше волосся сяє здоров’ям!

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас