Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Як допомогти малюкові освоїти беговел

Як допомогти малюкові освоїти беговел
 

Якщо ви хочете в майбутньому навчити малюка кататися на велосипеді, беговел може стати ідеальним початком. Цей найпростіший беспедальний велосипедик для найменших навчить дитину тримати рівновагу і рулити, не відволікаючись на інші, поки що непотрібні, нюанси їзди на двоколісному транспорті.

Якщо ви купили або збираєтеся купувати малюкові беговел і вчити дитину кататися на ньому, ми підкажемо, як це краще зробити.

Як навчити малюка їздити на беговелі?

1. Перше, що ви повинні зробити – це правильно налаштувати висоту сидіння беговела. Воно має бути нижчим, ніж у звичайного велосипеда: коли ваш малюк сидить на ній, обидві його стопи повинні повністю торкатися землі.

2. Якщо у вашого беговела є гальма, навчання їзді на ньому варто почати саме з них. Пройдіться з малюком, катаючи беговел поруч, і нехай малюк натискає на гальма, роблячи це плавно і поступово, поки не зрозуміє, як вони працюють.

3. Спочатку малюк буде невпевнено робити маленькі дрібненькі кроки на беговелі. Не переживайте, це абсолютно нормально! Перший час дитина не буде повністю відривати ноги від землі, щоб покататися, і щоб вона швидше звикла до свого першого транспорту, спочатку підтримуйте її в рівновазі. Для цього не хапайтеся і не тягніть за кермо, а підтримуйте малюка під пахвами або тримайте руки поруч, щоб підхопити в будь-який момент.

4. Трохи потренувавшись, малюк буде відчувати себе впевненіше на беговелі і зможе кататися на ньому, відриваючи ніжки від землі, спочатку повільно, потім все швидше. Пізніше ви помітите, що чадо вже балансує на двоколісному транспорті, тримаючи обидві ніжки у повітрі. З цього часу вам буде складно змусити дитину злізти з беговелу, щоб відпочити.

5. Коли ваш малюк почне впевнено кататися на беговелі, ледь торкаючись ніжками землі, його варто перевести на звичайний велосипед з педалями. Для початку можна прикріпити страхувальні колеса, поки дитина не навчиться крутити педалі. Але, як правило, після беговелу дітлахи почувають себе дуже впевнено і освоюють педалі в лічені хвилини.

Завжди пам'ятайте, що кожна дитина індивідуальна, і деякі освоюють беговели і велосипеди швидше, в той час як інші – повільніше. Дитині потрібно набратися впевненості, і ви, як батьки, повинні бути терплячими і підтримувати малюка. Ні в якому разі не поспішайте і переходьте на наступний рівень (до велосипеда) тільки тоді, коли дитина вже відчуває себе впевнено на беговелі.

Навчання катання на беговелі – простий і природний процес, яким малюки насолоджуються. Крім того, при цьому дитина отримає неймовірно корисні фізичні навички, які залишаться у нього до кінця життя.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас