Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Чи дійсно масаж допомагає схуднути?

Чи дійсно масаж допомагає схуднути?

Схуднення – складний процес, але результат безумовно того вартий. Саме через те, що в боротьбі із зайвою вагою доводиться докладати стільки зусиль, багато хто замислюється про такий ледачий спосіб позбавлення зайвих сантиметрів, як масаж для схуднення. І дійсно, масаж допомагає підвищити рівень енергії, позбутися стресу, стимулювати м'язи і налагодити травлення. Але чи дійсно він здатний позбавити зайвих сантиметрів і кілограмів?

Антицелюлітний масаж і масаж для схуднення – занадто добре, щоб бути правдою?

Ви напевно чули про те, що масаж для схуднення позбавляє непривабливої апельсинової кірки, виводить токсини, стимулює м'язи і сприяє схудненню. Це дійсно правда – горбистий целюліт після курсу таких масажів дійсно може зникнути або, принаймні, стати набагато менш помітним. Тому записатися на масаж – дійсно вдала ідея! Завітайте на сайт http://massage-kiev.net.ua/ і оберіть свій масаж від кваліфікованих спеціалістів.

Можливо, ви позбудетеся і пари зайвих сантиметрів в проблемній зоні. Але ви повинні розуміти, що кардинально від одного тільки масажу ви не схуднете. І це – не перманентне, а тимчасове рішення. Якщо ефект від антицелюлітного масажу не підтримувати, апельсинова скоринка з'явиться знову.

Так, одного лише масажу може бути недостатньо, щоб схуднути настільки, наскільки ви хочете. Проте він стане відмінним доповненням до дієти і тренувань. Крім того, позитивно впливаючи на систему травлення, прискорюючи метаболізм і позбавляючи токсинів, масаж закладе добру основу для боротьби із зайвою вагою.

Масаж, як додаток до тренувань

Якщо ви тренуєтеся, щоб скинути зайву вагу, то масаж стане прекрасним доповненням до ваших занять спортом. Він допоможе розслабити м'язи після навантаження, а також прибрати целюліт і швиденько підтягнути шкіру в місцях, де ви худнете.

Поліпшення кровообігу і прискорення метаболізму

Хороший масаж дійсно буде стимулювати крово- і лімфоток. Завдяки цьому прискориться метаболізм, а організм буде отримувати необхідні поживні речовини від меншої кількості їжі, крім того, калорії будуть спалюватися ефективніше.

Здорове травлення

Масаж стимулює травлення, позбавляючи запорів і нудоти. Ваша травна система буде працювати ефективніше, а ви – отримувати максимум поживних речовин з їжі. А лімфодренажний масаж допоможе ще і позбутися від накопичених токсинів і провести повну детоксикацію організму.

Максимізуйте ефект від масажу!

Так, масаж дійсно дуже корисний і сприяє схудненню. Але якщо до нього ви додасте ще й тренування, і правильне збалансоване харчування, то зможете втрачати небажані сантиметри максимально ефективно!

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас