Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Як кератин може допомагає волоссю в сезон холодів

Як кератин може допомагає волоссю в сезон холодів

Думаю, всі ми більш-менш чули про користь кератину для волосся і всі ті засоби, які наповнюють ним волосяні фолікули, після чого шевелюра обіцяє бути просто чарівною. Так, кератинові процедури для волосся – не панацея від усіх бід, але вони дійсно дуже ефективні. За допомогою таких засобів ви зможете зробити свої локони більш м'якими, міцними, сяючими і керованими, навіть якщо мова йде про осінь-зиму, коли з-за настільки суворої погоди волоссю, здавалося б, нічим не допоможеш.

На сайті https://keratini.com.ua/ ви зможете купити такі чудодійні засоби. А ми розповімо про те, чому на них дійсно варто витратитися.

Як кератин може допомогти волоссю в сезон холодів?

1. Ваша укладка буде займати вдвічі менше часу

Холодним ранком так не хочеться вставати... Так ось, ви можете дозволити собі повалятися під ковдрою ще трошки, адже з кератином ваша укладка займатиме вдвічі менше часу (звісно, за умови, що ви миєте голову перед виходом).

2. Волосся буде захищене від морозів і поганої погоди

Взимку замерзає не тільки наша шкіра, але і волосся. На вулиці, особливо при підвищеній вологості, волосся намагається отримати цю вологу, через що стає кошлатим, а мороз в результаті робить його ламким. Кератин заповнює рідким білком пошкоджені кутикули, завдяки чому волоссю не так потрібна волога з повітря, воно залишаються гладким і шовковистим, і не заплутується, не лохматиться при кожному виході на вулицю.

3. Кератин захищає укладку від шапки

Кератин не тільки запобігає електризації волосся, але і допомагає зберегти об’єм і нормальну укладку після шапки. Якщо ви не збираєтеся мити голову прямо зараз, просто нанесіть трохи засобу на волосся (звичайно ж, його потрібно розчесати), і воно не буде перегинатися і приминатися під шапою, електризуватися і втрачати об’єм.

4. З кератином ви можете робити укладку на ходу

Живлячи волосся кератином, у вас буде розкішна зачіска 24/7, навіть якщо ви не будете сильно заморочуватися з приводу укладки. Навіть провівши весь день на роботі вам буде не соромно вийти в люди, просто причесавшись, а будь-яка швидка укладка виглядатиме так, ніби ви дійсно постаралися.

5. Кератин дарує волоссю красиву текстуру

Якщо ви хочете зробити своє кучеряве або хвилясте волосся більш слухняним, але зберегти його текстуру, кератин допоможе вам в цьому. І на пряме, і на хвилясте, і на кучеряве волосся такі засоби впливають найкращим чином, запобігаючи заплутуванню, але зберігаючи красиву текстуру волосся. Таким чином, у вашої шевелюри просто не буде поганих днів!

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас