Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Новорічний корпоратив в «останню хвилину» - що можна придумати і як провести?

Новорічний корпоратив в «останню хвилину» - що можна придумати і як провести?
 

У вас ще немає заброньованого ресторану, сценарію і ведучих для новорічного корпоративу?! Що ж, судячи з усього, ви безнадійно запізнилися, і в кращих місцях усі дати вже заброньовані. Адже, як правило, в компаніях корпоратив починають планувати з другої середини літа, а у вересні-жовтні бронюють бажане приміщення. На жаль, знайти хороший варіант в співвідношенні ціна/якість в листопаді практично неможливо. Але не варто впадати у відчай, адже далі ми розповімо про те, що можна придумати в цьому випадку, і як провести корпоратив, щоб всі були задоволені.

Проведіть корпоратив в незвичайному місці!

Геть звичні застілля в ресторанах – вони вже давно всім приїлися, натомість пропонуємо подумати і вибрати якесь незвичайне місце. Це може бути фотостудія, танцювальна студія, можна орендувати один з креативних або арт-просторів, нічний клуб, заміський будинок, концертний зал зі сценою, ну або видове приміщення на 12 поверсі! До слова, а ви знали, що проведення корпоративів в нестандартних місцях – це головна фішка цього року, якою будуть намагатися скористатися багато провідних світових компаній?

На додаток до оренди приміщення вам також доведеться подбати про їжу, закуски і випивку, а цю частину можна довірити кейтеринговій компанії. При цьому, замовляючи обслуговування корпоративу, не забудьте, що наступаючий рік – Рік Жовтої Свині, а значить, на столах їжа повинна бути дуже різноманітною, і її має бути багато.

Тематика свята

Останнім часом дуже популярне проведення тематичних вечірок для корпоративів. На такий формат із задоволенням погоджуються як великі компанії, так і маленькі фірми, але звичайно, чим більше людей залучено в тематичне свято, тим цікавіше.

Яку тему можна взяти для Нового Року 2019? Та практично будь-яку. Починаючи з класики в стилі ретро або стиляг, в стилі бал-маскарад, і закінчуючи чимось незвичайним, як свято в стилі супергероїв або улюблених героїв з дитинства. Також можна взяти тематику персонажів з фільмів або просто знаменитостей, або ж надихнутися культурою окремої країни або певною подією в якості тематики. Тут не так важливо, що саме ви виберете, аби ідея подобалася всім співробітникам.

Чим зайняти гостей на корпоративі?

Найкраще для корпоративу найняти професійного ведучого і заздалегідь з ним узгодити сценарій. Якщо ж ведучого найняти не вдається, тоді можна вибрати заводилою когось з колективу і запропонувати таку роль найактивнішому співробітнику. При цьому готовий сценарій свята можна купити в святковому агентстві або пошукати і завантажити безкоштовно в мережі.

З іншого боку, якщо ви не хочете морочитися зі сценарієм, можна замовити якийсь майстер-клас, тоді всім буде цікаво, і вам не доведеться думати про те, як розважити всіх. Для новорічного корпоративу можна відправитися на:

- анти-стрес МК, який допоможе всім трохи зняти напругу після важкого року;

- на фотосесію – просто орендуйте локацію і фотографа, і нехай співробітники насолоджуються;

- творчий МК з виготовлення декору, сувенірів або шоколаду дуже сподобається жіночому колективу;

- діловий МК про постановку цілей на 2019 рік, про планування, тайм-менеджмент тощо дуже сподобається всім співробітникам, особливо якщо його проведе улюблений гуру.

Ще один варіант, який останнім часом користується все більшою популярністю – це квест-кімнати, і багато хто із задоволенням захоче провести там корпоратив.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас