Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Бездріжджовий хліб для діток - чому він корисніший?

Бездріжджовий хліб для діток - чому він корисніший?

Минулого року провідний виробник хліба у Львові – компанія «Просто Добрий Хліб» – порадувала покупців, випустивши свій популярний Хліб Бездріжджовий у новій оригінальній упаковці.

Чимало батьків, а також просто поціновувачів цього смачного і корисного хліба гідно оцінили форму буханця й те, що він розрізаний на тонкі скибочки, які значно спрощують приготування канапок у школу або до сімейного столу. Такий хліб дуже зручно подавати до будь-якої страви, адже його не потрібно нарізати самим, а готові скибки всі однакового розміру й товщини.

Для виготовлення хліба було розроблено спеціальну рецептуру, до якої не входять дріжджі, що традиційно використовуються у виробництві хлібопекарської продукції. Це повністю виключає їхній негативний вплив на організм. Хліб, випечений без дріжджів, рекомендується всім дітям, а також тим, хто дотримується дієти й прагне скинути зайву вагу.

Користь бездріжджового хліба

Замість звичайних дріжджів при випічці такого хліба застосовується хмельова закваска, а в якості компонентів використовується борошно двох видів, сіль і вода. Попри простоту рецептури, ця продукція відрізняється високою біологічною цінністю та поживністю, справляє благотворний вплив на загальний стан людини. Бездріжджовий хліб стане прекрасним доповненням до будь-якої дієтичного страви для тих, хто веде здоровий спосіб життя, а також чудовим перекусом у школі чи офісі – неважливо, буде це велике промислове підприємство, провідна аудиторська фірма чи маленька приватна контора.

Головні переваги бездріжджового хліба для дітей і дорослих:

  • швидко і добре засвоюється;
  • відсутність бродіння не завдає шкоди кишковій флорі;
  • зменшує ризик виникнення дисбактеріозу;
  • легше відбувається процес травлення.
Зараз Хліб Бездріжджовий ТМ "Просто Добрий Хліб" має видовжену форму, важить 330 г і порізаний на однакові невеликі скибочки певної товщини. З моменту випічки його термін придатності становить 72 години.

До складу, крім закваски з хмелю, входить борошно пшеничне та житнє обдирне, очищена вода питна та сіль. Енергетична цінність 100 г виробу становить 1020 кДж або 244 кілокалорії. У 100 грамах хліба міститься 7,4 г білка, 1,09 г жиру і 54,5 г вуглеводів.
 

Поради щодо використання дріжджового хліба

Тим, хто не дуже полюбляє великі бутерброди, можна рекомендувати приготувати маленькі канапе (їхній розмір удвічі менший), нанизані на шпажки. Їх дуже зручно готувати з бездріжджового хліба, позаяк він уже порізаний на невеликі скибки, які можна вмістити на маленьких тарілочках, і вони не займуть багато місця на столі.

Сирно-томатні канапе: на скибку бездріжджового хліба кладеться кілечко помідора, на нього сир м'яких сортів (наприклад, моцарелла), а зверху на шпажку нанизується чорна маслина.

М'ясні канапе: на готову хлібну скибочку кладеться сир твердих сортів, потім кільце салямі, шматочок шинки й зелена оливка. Для більш вираженого смаку на хліб можна намазати трохи масла.

Для утворення хрусткої скоринки скибочки підсмажують на сковорідці або в тостері, а потім злегка збризкують оливковою олією.

Де реалізується продукція ТМ "Просто Добрий Хліб"

Готові хлібобулочні вироби, в тому числі й бездріжджовий хліб, доставляються в міста Львів та Івано-Франківськ, райцентри Львівської та Івано-Франківської обл. Купити хліб можна як у маленьких крамничках поруч з будинком, так і в великих супермаркетах: Ашан, Рукавичка, Сільпо, Пакко, Арсен, Свій маркет, Фуршет та ін.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас