Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Як подовжити життя дитячим колготкам?

Як подовжити життя дитячим колготкам?

Кожна сучасна жінка знає, наскільки недешеві зараз колготки. А якщо ви – ще й мама, то з дитячими колготками ситуація погіршується. Коштують вони теж чимало, але зношуються набагато швидше, адже малеча «експлуатує» їх на всі 100%. У сезон холодів, звичайно ж, хотілося б змінити ситуацію, і хоч якось постаратися подовжити життя дитячим колготкам, щоб не розоритися на них за цю зиму.

Хороші новини в тому, що заощадити на покупці колгот для дитини ви можете вже зараз і робити це в будь-який сезон - дитячий одяг по оптовим цінам від KIDOPT доступний для вас в будь-який час! Тут ви знайдете дійсно якісні вироби з відмінним складом, стильні і красиві, які стануть невід'ємною частиною гардеробу крихітки.

Як подовжити життя дитячим колготкам?

#1: Періть дитячі колготи тільки на делікатному режимі

Як правило, колготки для дітей виготовляються із суміші бавовни і синтетики. Вибирати рекомендується вироби з максимальним вмістом бавовни, але саме такі колготи будуть швидше зношуватися і кашлататися. Щоб ця неприємність трапилася не так швидко, періть дитячі колготки в холодній воді і на делікатному режимі. Звичайно ж, з метою гігієни прати їх потрібно буде і «нормально» - робіть це кожні 3-5 прань, щоб позбутися бруду і поту, але як можна довше зберегти колготи в хорошому стані.

#2: Періть колготки дитини в мішечку для нижньої білизни

Це рекомендується робити і з жіночими колготками. Мішечок подарує делікатним виробам (і дорослим, і дитячим) додатковий захист в пральній машинці. Використовуючи його кожен раз, ви продовжите термін служби колготок.

#3: Ніколи не сушіть дитячі колготки в сушарці

Від цього вони будуть набагато сильніше кашлататися. Крім того, від таких високих температур псується і еластична складова матеріалу. Говорячи простими словами, після сушарки колготки вашого чада виглядатимуть старими ще до того, як дійсно зносяться. На гарячі батареї такі делікатні вироби (як і нижню білизну) теж краще не вивішувати. Користуйтеся сушаркою для білизни в будинку або вивішуйте колготки сохнути на балкон – в будь-якому випадку, дайте їм висохнути природно.

#4: Не економте на якості колготок

Так, іноді дуже не хочеться платити такі гроші за ці маленькі колготки. Але заощадивши на їхній якості, ви переплатите двічі. Заплативши за вироби високої якості, ви зможете користуватися ними весь сезон і позбавите себе необхідності оновлювати «колготний гардероб» крихітки вже через місяць-другий. Та й доглядати за ними буде куди простіше і приємніше.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас